Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Ferienwohnung Schloßblick
Dit appartement biedt een babybed en aparte slaapkamer.
In dit appartement heeft elke kamer aparte slaapkamers. Babybedden zijn ook beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Gezinsvriendelijk
Babybed
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.75, per nacht voor gasten van 6 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ferienwohnung Schloßblick Apartment
Ferienwohnung Schloßblick Wernigerode
Ferienwohnung Schloßblick Apartment Wernigerode
Over deze buurt
dit appartement ligt in Wernigerode. Bezoek culturele hoogtepunten Museum für Luftfahrt und Technik en Museum Schiefes Haus. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kultur- en Congrescentrum Wernigerode en Harzer Schmalspurbahnen. Wildpark Christianental en Brocken Coaster zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wernigerode
Schmatzfelder Straße 36, Wernigerode, Saxony-Anhalt, 38855
In de buurt
Wernigerode Marktplatz
14 min. wandelen - 1.2 km
Schloss Wernigerode
14 min. wandelen - 1.3 km
Bürgerpark
12 min. wandelen - 1.0 km
Miniatuurpark "Kleiner Harz"
13 min. wandelen - 1.2 km
Gemeentehuis van Wernigerode
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Wernigerode - 4 min. wandelen
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 37 min. rijden
Restaurants
Brauhaus Wernigerode
12 min. wandelen
Alte Brennerei
7 min. wandelen
Löwenbräu am Kohlmarkt
13 min. wandelen
Oh My Pasta!
12 min. wandelen
Poseidon
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung Schloßblick?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Schloßblick inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Schloßblick uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ferienwohnung Schloßblick?
Dit appartement in Wernigerode ligt op 10 minuten wandelen van Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt en Kultur- en Congrescentrum Wernigerode. Ook Oberpfarrkirchhof en Wernigerode Marktplatz liggen op een kwartiertje wandelen. Station Wernigerode ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Wernigerode Elmowerk is het 25 minuten wandelen.