Villapark Oesterbaai ligt aan de Oosterschelde in Wemeldinge aan de gelijknamige Oesterbaai. Direct achter de dijk (met een prachtig strand) liggen de 70 luxe vakantiewoningen in een oase van rust. Dit vakantiehuis heeft een grote privétuin. Het is een heerlijk vakantiehuis om op de fiets de omgeving te verkennen of om een ontspannen wandeling langs de dijk te maken. De woning heeft een eigen parkeerplaats, maar er zijn meerdere centrale parkeerplaatsen op het park. Dit vakantiehuis voor 8 personen is uitgerust met gratis Wi-Fi, een wasmachine, een stereo-installatie en twee tv's. Voor de kleintjes is er een speeltuin aangelegd. Bij de receptie kunt u fietsen huren. Roken is niet toegestaan in het huis. Het huis is comfortabel ingericht en biedt alles voor een geslaagde vakantie in Zeeland.
In het dorp Wemeldingen vindt u de jachthaven, winkels en een restaurant op 300 meter van het park. Vanaf het villapark kunt u prachtige fietstochten maken langs de kust of door de boomgaarden in de omgeving. In het stadje Yerseke kunt u heerlijke mosselen en oesters eten.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Wemeldinge. Bezoek culturele hoogtepunten Galerie Atelier De Kaai en Stadhuis. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Stoomtrein Goes-Borsele en Maisdoolhof Noordgouwe. Bekijk onze reisgids voor Wemeldinge
Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen) - 56 min. rijden
Restaurants
De Viskeete
10 min. rijden
Oesterij
11 min. rijden
Hotel Eetcafé Smits
16 min. wandelen
Oesters & bubbels
11 min. rijden
Hotel De Zwaan Kapelle
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Oesterbaai - 5Personen?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Oesterbaai - 5Personen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Oesterbaai - 5Personen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Oesterbaai - 5Personen?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 15 km afstand van Galerie Atelier De Kaai, Veerse Meer en Stoomtrein Goes-Borsele. Zeelandhallen ligt op 14,8 km.