Het vakantieappartement in Wäschenbeuren is de ideale plek voor een zakenreis of een ontspannen vakantie met uw dierbaren. De 65 m² grote woning beschikt over een ruime woon- en eetkamer met keuken en tweepersoonsbed, een aparte slaapkamer en een badkamer, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Tot de voorzieningen behoren highspeed-wifi (geschikt voor videogesprekken) en een tv. Er zijn ook een babybedje en een kinderstoel aanwezig.
Het openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.
Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.
Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
In de kelder is tegen betaling een wasmachine beschikbaar.
Een oplaadpunt voor elektrische auto's is ook beschikbaar tegen een vergoeding.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
In questa struttura sono attivi dispositivi per il risparmio di acqua e luce.
De elektriciteit in dit pand wordt gedeeltelijk opgewekt door fotovoltaïsche panelen.
Voor de isolatie van deze woning zijn duurzame materialen gebruikt.
Vul na het boeken het Holidu contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit helpt de gastheer om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
- Huisdieren toegestaan betaling 40,00 € per huisdier
dit appartement ligt in Wäschenbeuren. Bezoek Hohenrechberg Castle Ruins en Heinles Molen, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark en Stromberg-Schwäbischer Wald Weg. Maislabyrinth en Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Wäschenbeuren
Zijn huisdieren welkom bij Apartment '65sqm' with Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment '65sqm' with Wi-Fi?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment '65sqm' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment '65sqm' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment '65sqm' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment '65sqm' with Wi-Fi?
Dit appartement in Wäschenbeuren ligt op 2,5 km van Hetzenhof Golfbaan en op 10 km afstand van Stromberg-Schwäbischer Wald Weg en Schwäbische Alb Oberes Schwabenpad. Ook Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark en EWS Arena liggen op 10 km afstand.