8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Eenvoudig maar met prima prijs/kwaliteitverhouding






























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij Premiere Classe Warszawa Centrum zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van PLN 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 24 dec. 2025, kost een verblijf bij Premiere Classe Warszawa Centrum van één nacht voor twee volwassenen op 25 dec. 2025 min. € 50,28, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost PLN 90 per dag.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in Centrum, op 2 km afstand van Warta Tower en Pałac Kultury i Nauki (Paleis van Cultuur en Wetenschap). Ook Kerk van de Onbevlekte Bevangenis van de Heilige Maagd Maria en Norblin Museum liggen op een kwartiertje wandelen. Station Warschau Ochota ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Plac Zawiszy 06 is het 2 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

