Gehele woning
Seepark Haus 3,4
Dit vakantiehuis in Wangerland is voorzien van een keuken en een wasmachine/droogkast
Fotogalerie voor Seepark Haus 3,4





Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Schaake Hooksiel to feel good with 76sqm & balcony
Schaake Hooksiel to feel good with 76sqm & balcony
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 17 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 4-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 18 maart tot 31 oktober betaal je EUR 3.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.60 per nacht voor gasten tussen 4 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Seepark Haus 3,4 Wangerland
Seepark Haus 3,4 Private vacation home
Seepark Haus 3,4 Private vacation home Wangerland
Over deze buurt

Zum Hallenbad 33, Wangerland, Lower Saxony, 26434
In de buurt
Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer18 min. wandelen - 1.5 km- Hooksiel Strand5 min. rijden - 4.5 km
- Strand en park van Horumersiel12 min. rijden - 9.7 km
- Strand van SchilligSchillig Beach13 min. rijden - 12.8 km
- Jade Bay16 min. rijden - 15.8 km
Lokaal vervoer
- Station Jever - 17 min. rijden
- Bremen (BRE) - 83 min. rijden
Restaurants
- Hotel-Restaurant '"Zum Knurrhahn12 min. rijden
- Pizzeria Da Romeo Horumersiel10 min. rijden
- Restaurant Brücke7 min. rijden
- 8 Grad Ost13 min. rijden
- Zum Schwarzen Bären16 min. wandelen






