Appartement Strandnah 1 in vakantiehuis Ilse Hans in Horumersiel biedt 65 m² ruimte voor 4 gasten. Er zijn twee slaapkamers: één met tweepersoonsbed en tv, en één met twee eenpersoonsbedden. Beddengoed en handdoeken kunnen op verzoek per persoon tegen een toeslag worden verstrekt. De woonkamer heeft een grote hoekbank, fauteuil, kabel-tv, internetradio, Blu-Ray-speler, wifi, boeken en gezelschapsspellen. De keuken is volledig uitgerust met fornuis, oven, vaatwasser, koelkast, magnetron, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat. De badkamer heeft een wastafel, douche en toilet. Vloeibare zeep en twee rollen wc-papier zijn gratis aanwezig. Wasmachine en droger zijn voor alle gasten beschikbaar in de wasruimte tegen een toeslag. Buiten vindt u een tuin met deels overdekte terrassen en strandstoelen.
Gelijkaardige accommodaties
Friesenhaus 4 Elements Fire Earth Whg. 3 - Friesenhaus 4 - Elements
Neuharlingersiel
Friesenhaus 4 Elements Fire Earth Whg. 3 - Friesenhaus 4 - Elements
dit appartement ligt in Wangerland. Bezoek culturele hoogtepunten Museumshafen Carolinensiel en Schlossmuseum Jever. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij X-Force Sports Club Cliner Quelle en Jever Friesische Brouwerij. Badestrand en Störtebeker Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Horumersiel
Zijn huisdieren welkom bij Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?
Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 475, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beach Apartment 1, 65 sqm with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?
Dit appartement in Wangerland ligt op 10 minuten wandelen van Strand en park van Horumersiel en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Ook Strand van SchilligSchillig Beach en Waddenzee liggen op 5 km afstand.