Geheel appartement

Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi

Fotogalerie voor Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi

Een terras met een tafel en stoelen, met uitzicht op een meer en een stad.
Een modern interieur met een eethoek, rieten stoelen, een beklede bank en een keuken op de achtergrond.
Een eetruimte met een houten tafel, stoelen, een klok en een trap.
Een woongebied met uitzicht op een meer, huizen en een wit gebouw met schoorsteen.
Een woonkamer met een houten kast, een bank, een trap en een eethoek.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi

  • Welkom in vakantiewoning "Edersee-Scheid" met "me(e)r uitzicht".



    Het kleine schiereiland Scheid behoort tot de stad Waldeck en het dorp Nieder-Werbe en is een landtong omgeven door het meer. Dit stuwmeer biedt ook bij laag water een sfeervolle omgeving en nodigt uit tot allerlei uitstapjes. De actuele waterstand van de Edersee kunnen jullie vooraf online bekijken.



    De woning biedt circa 65 m² verdeeld over drie open niveaus. Op elk niveau genieten jullie van een prachtig uitzicht op het meer.



    Via de gelijkvloerse entree bereiken jullie de keuken en eetruimte met vide naar de woonkamer en een gastentoilet. De hoogwaardige keuken is uitgerust met vaatwasser, grote koelkast, vriezer, filterkoffiezetapparaat, broodrooster, oven, waterkoker en diverse keukengerei.



    Vier treden leiden naar de lichte woonkamer met slaapbank en het gemeubileerde terras. De open slaapruimte en een drempelloze badkamer met douche bevinden zich boven. Hier nodigt een balkon met mooi uitzicht uit om te ontspannen.



    Let op: Bij een verblijf vanaf 7 nachten zijn beddengoed en handdoeken inbegrepen. Bij een korter verblijf kunnen jullie tegen een toeslag een linnenpakket krijgen of eigen linnengoed meenemen.



    De vakantiewoning is ideaal voor 2 personen. Extra slaapplaatsen voor 1 à 2 personen op de slaapbank (140 cm breed) in de woonkamer zijn mogelijk (niet afsluitbaar).



    De woning maakt deel uit van een vakantiecomplex met kleine winkel en restaurant. In de parkeergarage is een parkeerplaats beschikbaar. Hier kunnen jullie ook fietsen stallen, aansprakelijkheid ligt bij jullie.



    Hoewel wij van honden houden, zijn huisdieren helaas niet toegestaan.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Waldeck. Waldecker Bergbahn en Golfclub van Waldeck zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Sommerrodelbaan Edersee en Wildpark Frankenberg bezoeken. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Waldeck
Meer appartementen in Waldeck
Kaart
Waldeck-Scheid

In de buurt

  • Een grote dam met een sluis, omringd door weelderige begroeiing en heuvels.
    Edersee Dam
    21 min. rijden - 10.0 km
  • Een rustig meer, omringd door dichte bossen en een heldere lucht.
    Twistesee
    34 min. rijden - 33.5 km
  • Edersee
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Nationaal Park Kellerwald-Edersee
    12 min. rijden - 2.8 km
  • Willingen Skigebied
    55 min. rijden - 56.7 km

Lokaal vervoer

  • Bahnhof Vöhl-Thalitter - 20 min. rijden
  • Kassel (KSF-Calden) - 67 min. rijden

Restaurants

  • Mythos
    24 min. rijden
  • Sonnendeck
    19 min. rijden
  • Shell
    15 min. rijden
  • Mun
    1 min. wandelen
  • Cafe Ederblick
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi?

Dit appartement in Waldeck ligt op 2 km afstand van Edersee en Badestrand Rehbach. Ook Wildpark Edersee en Oude en Oerbeukenbossen van de Karpaten liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Edersee-Scheid Apartment with Lake View, Private Terrace & Wi-Fi

9,4

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Gute Lage mit Seeblick. Whg top ausgestattet

Pros: Schöne Aufteilung im Haus, super gemütlich, schönes neues Bad und top Ausstattung in der Küche. Es ist an alles gedacht, wunderbar um gleich in den Urlaub zu fallen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Gemütlich und gut ausgestattet

Sehr schöne Ferienwohnung in top Lage mit allem ausgestattet was man braucht. Haben unseren Kurztrip sehr genossen und uns sofort wohl gefühlt. Sehr guter und netter Kontakt.
2 nachten verbleven in september 2024
Van een partnersite

8/10 – Goed

Direkte Lage top, Ausstattung top

Pros: Gute Ausstattung Cons: Baustelle vor der Ferienwohnung
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mehr als zufrieden. Gern kommen wir wieder. Erholung pur.

Pros: Komunikation...Hilfsbereitschaft etc. wunderbar. Cons: War alles bestens. Waren mehr als zufrieden.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir kommen wieder, es war einfach nur bezaubernd:-)

Pros: Alles Cons: Da gab es nichts
Van een partnersite

8/10 – Goed

Top Lage. Es fehlte an nichts.

Pros: Top Lage. Es fehlte an nichts. Cons: Da wir kein Wäschepaket gebucht hatten, haben wir die Betten selbst bezogen und da sind uns die verschmutzen Bettkästen aufgefallen.