Shores at Waikoloa ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Waikoloa. Waikoloa Beach Golf Course en Mauna Lani Resort Golf Course zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Mauna Lani Beach en Hapuna Beach State Park. Ook Genesis Gallery en Queens' Marketplace zijn zeker een bezoekje waard.De regio biedt volop gelegenheid voor buitenpret: zo kun je je golfswing oefenen op de golfbaan of deelnemen aan een activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Waikoloa
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Shores at Waikoloa
Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een fitnesscentrum en outdoor tennisbanen. Parkeren is gratis. Een bubbelbad, een tuin en gasgrills zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met kabelzenders, terwijl een wasmachine/droogkast en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen.
Shores at Waikoloa heeft 120 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een veranda. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van kabelinternet en wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Zakelijke voorzieningen zijn onder meer telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een rijstkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere outdoor tennisbanen en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gelijkaardige accommodaties
Hilton Grand Vacations Club Ocean Tower Waikoloa Village
Waikoloa
Hilton Grand Vacations Club Ocean Tower Waikoloa Village
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet (toeslag)
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Diepvriezer
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Rijstkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv van 40 inch met kabelzenders
Buiten
Gasbarbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen (107 centimeter hoog)
Lift (81 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke fitnessruimte
Trapleuningen (107 centimeter hoog)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Aangrenzende 27-hole golfbaan
Sportschool
Ecotours in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
120 units
3 etages
4 gebouwen
Gebouwd in 1987
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Ledverlichting
Omheinde wijk
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 60 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie No Registration ID
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aston Shores
Aston Shores Condo
Aston Shores Condo Waikoloa
Aston Shores Waikoloa
Aston Waikoloa
Aston Waikoloa Shores
Waikoloa Aston Shores
Waikoloa Shores
Aston Shores At Waikoloa Hotel Waikoloa
Resortquest Shores Waikoloa
Aston Shores Waikoloa Condo
Shores Waikoloa
Shores at Waikoloa Condo
Aston Shores at Waikoloa
Shores at Waikoloa Waikoloa
Shores at Waikoloa Condo Waikoloa
Veelgestelde vragen
Beschikt Shores at Waikoloa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Shores at Waikoloa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Shores at Waikoloa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Shores at Waikoloa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Shores at Waikoloa?
Dit sportieve appartement in Waikoloa ligt op 2 km afstand van Waikoloa Beach Golf Course, Genesis Gallery en Queens' Marketplace. Ook Mauna Lani Resort Golf Course en Mauna Lani Beach liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Shores at Waikoloa
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 94 van 262 beoordelingen
10 - Uitstekend
94
Gastenscore: 8 - Goed. 100 van 262 beoordelingen
8 - Goed
100
Gastenscore: 6 - Redelijk. 39 van 262 beoordelingen
6 - Redelijk
39
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 262 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 262 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
8/10 – Goed
Michael
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Michael
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Suzanne
Reisde met familie
9 mrt 2026
The condo was dated. 2” Ceramic tile counters kitchen and bath. Wall to wall carpet dirty. Old kitchen appliances. Limited kitchen ware. Expect to bring everything, salt, plastic wrap, supplies. No beach chairs.
Patios outside were nice; views from all windows were exceptional. Pool was comfortable with lots of loungers, umbrellas, tables and chairs. We had no contact with any staff, except friendly gardeners.
Suzanne
13 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
jean
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes. Large, garden view and pool. Large patio. Nice furniture
jean
8 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Teresa
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The property is very well kept but the pictures used for this unit were very misleading as the property is very dated carpet throughout and the bathtub / shower is a safety concern and needs to be in the pictures when renting.
Teresa
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Csaba, Foothills
Reisde met familie
12 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fully equipped kitchen, beach chairs and cooler bag was provided as well.
Csaba
12 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Matthew, Taylor Ut
28 mei 2025
Matthew
10 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Malgorzata
Zakenreiziger
16 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It would be nice to have a porter overnight in case of emergency or sometching like that. There was no one there when I arriever and I was struggling with finding my accomodation, and no one to help
Malgorzata
7 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Heather Knight
Reisde met familie
5 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
GREGORY STEPHEN
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Mark
10 jan 2023
Mark
8/10 – Goed
Erin C
Reisde met familie
31 dec 2022
Positief: Voorzieningen
Could be updated. Furniture and beds not comfortable.
Erin C
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met familie
23 jul 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The condos were beautiful inside and out. I liked the flavored coffee creamers left the coffee and tea. We were a bit disappointed that the pool was closed and we had to walk down to a nearby condo pool. It would have been nice to of known this before booking or before the trip. It was also very hard to find anybody on the property that worked there.The management office was always empty.We were supposed to get the pool code from them and it took a while to get through to someone on the phone. A few more garbage bags in the unit would have also been useful. I would stay here again though. Was about a 15 minute walk to the Kings Shops and Queens marketplace.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
19 mrt 2021
Positief: Netheid
Fridge leaked washer leaked when tried to use. Missing vent from kitchen stove
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in maart 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
14 mrt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Shores at Waikoloa is in a great location: close to ocean, restaurants and shopping. Our condo suite had excellent views of all four mountains on the Big Island. This third-floor condo has a large balcony with comfortable furniture on which to view the mountains and volcanoes. The property is quiet and walkable. The neighborhood is easy to walk around and includes sidewalks and bike lanes.
The property is one of the older projects in Waikoloa, so our unit's furnishings cabinets and floors are dated. Remodeling was only partial. But, the rooms are spacious and the appliances and fixtures worked well. We had everything we needed.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in maart 2021
10/10 – Uitstekend
Charles B.
27 feb 2021
Positief: Netheid
Peaceful
Very clean unit. Peace and quiet. Check super easy. Friendly staff.
Charles B.
4 nachten verbleven in januari 2021
2/10 – Ontzettend slecht
SHELLYANN
Reisde met familie
7 jul 2020
Negatief: Netheid, comfort kamer
Harrassed by owners of units
Our stay was absolutely awful. We were confronted and interrogated by owners of other units at the Aston Waikoloa Shores. These owners took pictures of our ohana and proceeded to video us at the pool. Our children were apporached anf questioned by multiple owners at the Aston Waikoloa Shores which left our children frightened and alarmed. We asked mutiple times to be left alone by these owners (I will refrain from providing the unit #s of which these owners are from. Our unit had no rumning water the first day. Washer and dryer were not operable for the entire stay. There were bugs and droppings in our bedding sheets and we had no other sheets to use. The tub was not able to be used as it wad infested with ants. Our ceiling leaked in the kitchen and the furniture where smelly and completely worn. The entrance to the unit walkway was covered in leaves and dirt. Overall the harrassment and discriminatory remarks made against us "nothing but a bunch of locals" coupled with the extreme poor condition of the units we contacted the management dept. and are requesting to be compensated 100% of our stay. Sorry, but this is the truth. I will refrain from adding pictures.
SHELLYANN
4 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 mrt 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Francisco, Waikoloa
Reisde met familie
14 mrt 2020
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service
Our rooms was infested with roaches and dirty! We could deal with being outdated but not with the uncleanliness! However the staff tried very hard to find us a better place!
Francisco
7 nachten verbleven in maart 2020
6/10 – Redelijk
Marek K.
24 feb 2020
Positief: Netheid
Terrible check in experience.
Despite my efforts to communicate with the property manager prior to our arrival I didn't receive the entry gate code or the key box code. We spent about three hours outside the gate in near complete darkness, made numerous calls and finally got to the condo around 1 AM. It was very frustrating and exhausting.
Marek K.
5 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Barry G., Anchorage
17 feb 2020
Positief: Netheid
Excit
Too pushy.
Barry G.
7 nachten verbleven in januari 2020
6/10 – Redelijk
William H.
13 feb 2020
Negatief: Netheid
Below expectations
After 20+ years of renting at Waikoloa(multiple locations) this was the least satisfactory. To begin, we had difficulty locating the rental management (Aston) for check in. When we arrived at the unit we found it was not that clean. There was a used bandaid in the shower, a lot of dust in various locations, and some of the dish’s had not been cleaned. There was coffee residue on some of the coffee cups. The place is not that well equipped, no spatula, cork screw broken, old frying pan that was hard to clean. The supplied paper products were of the poorest quality. The TV set requires several steps to turn it on but Aston services came over to help us with it.
William H.
16 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
ElizabethP, Seattle
Reisde met partner
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet, spacious condominium with comfortable bed and expansive view. There are a pool, tennis courts and fitness center available, all in very good condition except the fitness center equipment needs some maintenance. The management company was easy to work with and very responsive.
ElizabethP
3 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
16 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer