dit resort ligt in Voorthuizen. Bezoek culturele hoogtepunten Kröller-Müller Museum en Theater De Flint. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals SchatEiland en Speelpark and Maisdoolhof Voorthuizen. Klimbos Garderen en Doolhof zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Voorthuizen
Hoeveel kost een verblijf bij Big lodge | 6 persons?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Big lodge | 6 persons van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 308, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Big lodge | 6 persons?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Big lodge | 6 persons inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Big lodge | 6 persons uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Big lodge | 6 persons?
Dit resort in Voorthuizen ligt op 1,7 km van SchatEiland en op 4,6 km van Speelpark and Maisdoolhof Voorthuizen. Ook Wijngaard Aan de Breede Beek en Barneveld Zuid liggen op 10 km afstand.