Himme: Fewo sky width Nieuw ingericht, comfortabel appartement met 1 slaapkamer, 1 woonkamer en kitchenette, douche / WC en overdekt balkon, grootte ongeveer 54 m², geschikt voor 2-4 personen. Verdere uitrusting: TV, peuteruitrusting. Wi-Fi, wasmachine en droger zijn beschikbaar tegen een toeslag.
Uw vakantieboerderij aan de Edersee en het Nationaal Park Kellerwald-Edersee! Kies uit gezellige kamers met bed & breakfast of appartementen en vakantiehuizen: wij bieden 6 appartementen en 3 cottages in verschillende groottes voor maximaal 8 personen en meerdere kamers. U krijgt bij ons inzicht in het moderne boerenleven en we zijn blij met uw interesse! De locatie in de wijk Vöhler Harbshausen maakt het ook veel wandel- en fietstochten in de natuur en het nationale park Kellerwald-Edersee en rond de Edersee.
dit vakantiehuis ligt in Vöhl. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Kellerwald-Edersee en Oude en Oerbeukenbossen van de Karpaten. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Sommerrodelbaan Edersee en Wildpark Frankenberg. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Vöhl
Zijn huisdieren welkom bij HIMME - Farmhouse Büchsenschütz?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij HIMME - Farmhouse Büchsenschütz inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij HIMME - Farmhouse Büchsenschütz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HIMME - Farmhouse Büchsenschütz?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Vöhl ligt op 1,1 km van Edersee en op 2,1 km van Nationaal Park Kellerwald-Edersee. Ook Oude en Oerbeukenbossen van de Karpaten en Sommerrodelbaan Edersee liggen op 20 km afstand.