Gehele woning·Particuliere eigenaar

Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards

Deze villa in Vittoria is voorzien van een keuken en een terras

Fotogalerie voor Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards

Dineren
5 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed
Een buitenzwembad
Buiten dineren
Exterieur
Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards biedt onder andere een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.

Gehele woning

5 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 18

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Open haard
  • Huisdiervriendelijk
  • Keuken
  • Zwembad
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards

Deze villa in Vittoria is voorzien van een keuken en een terras
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een tuin. Deze villa heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals een keuken, een wasmachine en 5 een badkamer.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een open haard en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een eetruimte.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. In deze villa in Vittoria is wifi gratis.

Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eetopties

  • Chef-kokservice
  • Eettafel

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed
Gli eventi sono consentiti su richiesta.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Gli eventi sono consentiti su richiesta.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Sicilia, Vittoria

In de buurt

  • Chiesa di San Filippo Neri - 10 min. rijden - 9.0 km
  • Jachthaven van Scoglitti - 16 min. rijden - 15.0 km
  • Kasteel van Donnafugata - 19 min. rijden - 18.3 km
  • Archeologisch Park van Kamarina - 25 min. rijden - 21.6 km
  • Strand van Marina di Ragusa - 29 min. rijden - 27.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Vittoria - 12 min. wandelen
  • Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 18 min. rijden

Restaurants

  • ‪Frasca - Pasticceria - ‬8 min. wandelen
  • l'isola del panino
  • ‪Caffetteria Grasso di Avolino M. & C. SNC - ‬9 min. wandelen
  • ‪Vittoria Pizza - ‬11 min. wandelen
  • ‪Pizzeria fast & good - ‬8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards?

Deze villa in Vittoria ligt op 1,7 km van Fiera Emaia en op 10 km afstand van Castello dei Naselli d'Aragona en Chiesa di San Biagio. Ook Chiesa di Santa Maria delle Grazie en Vigna di Pettineo Winery liggen op 10 km afstand. Station Vittoria ligt op 12 minuten wandelen.

Beoordelingen over Dimora del Piano-Villa immersed in nature and surrounded by 40 hectares of vineyards

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.