Gehele woning

Stunning home in Visnjan

Fotogalerie voor Stunning home in Visnjan

Een overdekt terras met een tafel en stoelen, een stenen muur en uitzicht op een zwembad.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, uitzicht op de omgeving door een schuifdeur, en een decoratieve wand met een bloemendesign.
Een modern huis met een stenen gevel, een houten deur en een klein zwembad in de achtertuin.
Een moderne woonkamer met een bank, een klein rond tafeltje en een eethoek met televisie en magnetron.
Een rechthoekig zwembad met helderblauw water, omgeven door een wit zonnedek met ligstoelen.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4110 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning home in Visnjan

  • Villa met privézwembad en grote tuin in Istrië.



    Villa Vesta biedt je een privézwembad met een prachtig uitzicht op het aangrenzende groene bos. Terwijl je ontspant op een van de 4 ligstoelen midden in de natuur en kijkt naar de blauwe lucht, kunnen je kinderen spelen in de grote tuin rondom het zwembad. Aan de buiteneettafel voor 4 personen kun je genieten van een maaltijd en een gezellig gesprek. Als je de villa binnenkomt, vind je een moderne woonkamer met een tv. Vlak ernaast staat nog een eettafel voor 4 personen en een volledig uitgeruste keuken. De hele kamer wordt verlicht met natuurlijk licht door de grote ramen. Op dezelfde verdieping zijn er 2 comfortabele tweepersoonsslaapkamers, elk met een eigen tv en een eigen badkamer.



    Voor een gezellige vakantie weg van de drukte van de stad is Villa Vesta een geweldige keuze voor een ontspannen verblijf.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Zwembad: medio mei - eind sep.

    - Privé zwembad (40m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 110 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Višnjan. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Decumanus en Marafor-plein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cossetto Wijnmakerij en Jachthaven van Poreč. Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Višnjan
Meer vakantiehuizen in Višnjan
Kaart
Visnjan

In de buurt

  • Takala
    16 min. rijden - 14.6 km
  • Aquacolors Poreč
    20 min. rijden - 22.3 km
  • Jachthaven van Poreč
    21 min. rijden - 21.3 km
  • Špadići-strand
    22 min. rijden - 22.6 km
  • Brulo-strand
    22 min. rijden - 22.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Buzet - 47 min. rijden
  • Pula (PUY) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Konoba Kaštel
    11 min. rijden
  • Borgonja
    11 min. rijden
  • Caffe bar "Placa
    10 min. rijden
  • Morositas
    9 min. rijden
  • Bistro Baderna
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Stunning home in Visnjan over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Stunning home in Visnjan?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning home in Visnjan inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning home in Visnjan uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning home in Visnjan?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Višnjan ligt op 20 km afstand van Takala, Lim Baai en Baredine-grot. Ook Cossetto Wijnmakerij en Jachthaven van Poreč liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed