Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden, balkon (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, Meerdere bedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Kamer, Meerdere bedden, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Studio, 1 kingsize bed met slaapbank

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Studio, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park ligt in een landelijke omgeving en in een nationaal park in Virgin. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Sky Mountain Golf Course. Ga naar Chinle Trail en Quail Creek State Park als je liever de natuur intrekt. Ook Grafton Ghost Town en Sand Hollow State Park zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuur zoals parachutespringen, mountainbiken of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Virgin
Kaart
One Camino Del Rio, Virgin, UT, 84779

In de buurt

  • Een canyon met een waterval en een rivier.
    Red Cliffs National Conservation Area
    13 min. rijden - 18.1 km
  • Red Bull Rampage Bike Park
    10 min. rijden - 5.2 km
  • Gateway Trailer Park
    10 min. rijden - 14.8 km
  • Zion Canyon Hot Springs
    11 min. rijden - 16.2 km
  • Chinle Trail
    13 min. rijden - 21.0 km

Lokaal vervoer

  • St. George, UT (SGU) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Maverik
    10 min. rijden
  • River Rock Roasting Company
    12 min. rijden
  • Yu Kitchen #3
    13 min. rijden
  • Stage Coach Grille
    10 min. rijden
  • El Rancho
    10 min. rijden

Over deze accommodatie

Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park

  • Hotel vlak bij Chinle Trail
  • Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park bevindt zich dicht bij Grafton Ghost Town en biedt een gratis ontbijtbuffet, een buurtwinkel en een terras. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een fiets ter plaatse, snelle uitcheckservice en een lift
    • 2 vergaderruimtes, een waterkoeler en een bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, het zwembad en het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 100 kamers hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Hypoallergeen beddengoed en pillowtopmatrassen
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Ledtelevisies met Netflix en premium tv-zenders
    • Recyclage, koelkasten en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Beschikt Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 22.00 uur geopend. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 23 oktober tot 28 februari.

Hoeveel kost een verblijf bij Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park?

Dit hotel ligt in een nationaal park, op 15,9 km van Chinle Trail en op 19,6 km van Grafton Ghost Town. Ook Sky Mountain Golf Course en Quail Creek State Park liggen op 32 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Fairfield Inn & Suites by Marriott Virgin Zion National Park

9,4

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1008 van 1328 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 224 van 1328 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 59 van 1328 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 1328 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 1328 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima plek als uitvalsbasis voor bezoek aan Zion (15 min) en evt Bryce (2u). Lekker zwembad om af te koelen. ‘s Avonds in de ontbijtruimte nog koffie en thee te pakken, ook fijn
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De plaats Virgin heeft helemaal geen voorzieningen. Het hotel ligt dus een beetje in niemandsland. Met deze hoge temperaturen is het zwembad een welkome afkoeling tot 22.00 uur
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Would stay here again
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location after a long day at Zion. Rooms were comfortable and breakfast was a good start in the morning.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms, very good breakfast, friendly staff. Excellent location.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice hotel, will definitely be staying there next time
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, friendly, and well situated!
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service
Very clean and well placed location
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay. Clean and nice place.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the hotel. It was conveniently close enough to Zion National Park without being way too expensive. The room was clean and the hotel was quiet. Got a nice, restful sleep.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gutes Hotel mit sauberen und komfortablen Zimmern. Das Personal war freundlich und der Aufenthalt insgesamt sehr angenehm. Wir haben uns wohlgefühlt und würden das Hotel wieder buchen.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice clean hotel, close to Zion park. Highly recommend
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was excellent.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked everything.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved everything about this Hotel!
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our room was clean and comfortable. The coffee was good. We did not eat any breakfast due to breakfast area was overcrowded and not any room to sit down.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pool was closed due to maintenance for our entire stay. Otherwise it was a clean hotel.
4 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No complaints here, Beautiful area and property with everything you need. Comfy beds and decent breakfast choices. We liked it so much we ended up staying an extra night.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, peaceful and quiet. Very clean. Will stay here again!
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to find close to a lot of activities
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room and very friendly staff 👌
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property, conveniently located. . Breakfast was very good. Only slight negative is that our room was on the small side.
3 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great place to stay at a reasonable price
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was very clean and comfortable as advertised. Stopped overnight to see zion national park. Breakfast was great!
1 nacht verbleven in september 2026