Geheel appartement

Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Een houten balkon met uitzicht op een berglandschap.
Een slaapkamer met een bed, een radiator, een wandlamp en een schilderij.
Een keuken met een dubbele spoelbak, een roestvrijstalen kraan en een fornuis met vier branders.
Een woonkamer met een bank, een eettafel, een televisie en een schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, houten kasten, een eettafel met stoelen en een bank.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 581
inclusief belastingen en toeslagen
19 nov - 20 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

  • Appartement Hatzlhof Nr 5 in Vipiteno biedt 90 m² ruimte voor maximaal 7 gasten. Jullie beschikken over 1 woonkamer, 2 slaapkamers en 1 badkamer met drempelvrije toegang. Het verblijf heeft uitzicht op de bergen en een volledig uitgeruste privékeuken. Privévoorzieningen zijn onder andere Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, tv, droger, balkon, babybed en kinderstoel. Het appartement is ideaal voor gezinnen dankzij de praktische indeling en alle essentiële voorzieningen voor een comfortabel verblijf.

    Bij Appartements Hatzlhof in Vipiteno genieten jullie van gedeelde buitenruimtes zoals een overdekt terras, een open terras, een tuin, een tennisbaan en een speeltuin. Kinderen kunnen gebruikmaken van het aanwezige speelgoed en de boeken. Fietsen worden voor jullie gemak aangeboden en er is skiopslag beschikbaar.



    De accommodatie biedt ski-in/ski-out toegang voor directe toegang tot de piste. Openbaar vervoer is in de buurt en er is een pendeldienst van en naar het treinstation. Parkeren is mogelijk op het terrein en op straat. Fietsenstalling is inbegrepen. Huisdieren zijn toegestaan, maar evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.

    - Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Vipiteno. Bezoek culturele hoogtepunten Castel Wolfsthurn en Mondo Delle Miniere Ridanna Monteneve. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Kerstmarkt van Vipiteno en Outlet Center Brenner. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Vipiteno
Meer appartementen in Vipiteno
Kaart
Vipiteno

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een zonsondergang, groene velden en verspreide huizen.
    Isarcovallei
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Monte Cavallo-Rosskopf-kabelbaan
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Avonturenpark SKYTREK
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kerstmarkt van Vipiteno
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Piazza Città
    12 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Vipiteno Sterzing - 3 min. rijden
  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Lamm
    13 min. wandelen
  • Cafefrick
    16 min. wandelen
  • Restaurant Top Shop
    8 min. rijden
  • Milchhof Sterzing / Latteria Vipiteno
    5 min. rijden
  • Hubertushof
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 19 nov. 2026 min. € 581, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Hatzlhof Nr 5' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Dit appartement in Vipiteno ligt op 5 minuten wandelen van Isarcovallei en Monte Cavallo-Rosskopf-kabelbaan. Ook Avonturenpark SKYTREK en Piazza Città liggen op een kwartiertje wandelen. Station Vipiteno Sterzing ligt op 21 minuten wandelen.