Hotel Royal ligt in Villingen-Schwenningen. Bezoek culturele hoogtepunten Uhrenindustriemuseum en International Luftfahrt Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Wellness- und Gesundheitszentrum Solemar en Parcours. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Villingen-Schwenningen
Bij Hotel Royal zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een wasserij. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Griekse gerechten, Restaurant zum Uhrmacher, serveert diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Royal bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 10 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Restaurant zum Uhrmacher
Dingen om te doen
Sauna
Ski-opslag
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Royal Villingen-Schwenningen
Royal Villingen-Schwenningen
Hotel Royal Hotel
Hotel Royal Villingen-Schwenningen
Hotel Royal Hotel Villingen-Schwenningen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Royal?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 7 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Royal?
Vandaag, 13 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Royal van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Royal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Royal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Royal?
Dit hotel in Villingen-Schwenningen ligt op 10 minuten wandelen van Spitalgarten en Uhrenindustriemuseum. Ook International Luftfahrt Museum en Aussichtsturm Wanne liggen op 5 km afstand. Station Schwenningen (Neckar) ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Villingen-Schwenningen Eisstadion is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Royal
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 36 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 36 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 36 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 36 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 36 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Håkan
6 okt 2024
Håkan
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Georges
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay. We travelled on motorcycles and the owner could not do enough to help. She made space in the garage so we could park there. Great customer service.
Georges
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Jörg
4 aug 2024
Jörg
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Vinit
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vinit
3 nachten verbleven in mei 2024
4/10 – Matig
Gregor
26 mei 2024
Gregor
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
david
4 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Currently undergoing refurb. Will be very nice once finished.
david
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Stefanie
Reisde met een groep
21 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nettes Personal
Stefanie
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Joshua
Zakenreiziger
28 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aufenthalt war super. Nur Hotels.com ist ein Mist. Die App ist unzuverlässig. Unhandlich. Teuer. Und wirklich nicht geeignet für Business
....
Joshua
1 nacht verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
René
Reisde met partner
12 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Das Hotel ist im Umbau und daher ist einiges provisorisch und nicht fertiggestellt. Es hat unser Aufenthalt aber nicht beeinträchtigt. Für unsere Bedürfnisse reichte es aus, Preis/Leistung supper 👍
René
1 nacht verbleven in februari 2023
4/10 – Matig
Michael
15 aug 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Michael
1 nacht verbleven in augustus 2022
6/10 – Redelijk
Lotte Ruby
22 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok, men findes bedre
Ok lille hotel. Vi virkede som de eneste betalende gæster da alle værelser var booket sf håndværkere som arbejdede på hotellet.
Stort, rent og lyst værelse.
Største udfordring var at der blev røget meget foran hotellet så hotellet lugtede meget
Lotte Ruby
1 nacht verbleven in juli 2022
6/10 – Redelijk
Hiroyuki
Zakenreiziger
19 mei 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gutes Preis- Leistungsverhältnis. Sehr nette Besitzer!
Martin
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Als Stop-Over absolut in Ordnung.
Nette Eigentümer, etwas in die Jahre gekommen, Zimmer war sauber und modernisiert.
Man bekommt, was man bezahlt.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positiv!
Unser Zimmer war neu, sauber und komfortabel. Wir haben nicht viel anderes vom Hotel gesehen, aber wir haben unseren Aufenthalt genossen. Der Service war sehr nett! Auch unser Dackelmann hat den Aufenthalt genossen!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
2/10 – Ontzettend slecht
özdemir
Zakenreiziger
9 feb 2020
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
özdemir
3 nachten verbleven in februari 2020
6/10 – Redelijk
Oliver
Zakenreiziger
7 feb 2020
Positief: Personeel en service
Solala
Ein etwas in die Jahre gekommenes Hotel. Das Bad ist sehr abgenutzt gewesen. Der Preis ist deutlich zu hoch für den Zustand. Sehr einfache Ausstattung.
Oliver
1 nacht verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Reiner
Zakenreiziger
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rundum OK und echt netter Service.
Sehr netter Service.Hotel leider ohne Aufzug, daher leider nicht für jeden zu empfehlen.Für mich war alles prima.
Reiner
1 nacht verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Christian
Zakenreiziger
1 feb 2020
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Christian
1 nacht verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 jan 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Klaus
Zakenreiziger
24 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Klaus
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Paula
Zakenreiziger
20 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very conveniently located near the train station, this hotel has personality and very friendly staff. Meals are delicious in this Greek restaurant. Great room.
Paula
1 nacht verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
Markus
23 okt 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Markus
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Kamil Ihsan
21 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kamil Ihsan
2 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
5 okt 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alter Mann am Check-in der keine Ahnung hat. Alte Einrichtung