Gehele woning·Particuliere eigenaar
Rural House with Swimming Pool, Barbecue, Paddle Tennis and Events Room.
Fotogalerie voor Rural House with Swimming Pool, Barbecue, Paddle Tennis and Events Room.





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Villarejo de Salvanés, Madrid
In de buurt
Parque Warner Madrid42 min. rijden - 46.4 km
Parque El Retiro43 min. rijden - 57.4 km
Gran Via49 min. rijden - 59.2 km
Stadion Santigo Bernabéu50 min. rijden - 63.1 km- Villarace5 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Station Tarancón - 21 min. rijden
- Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 39 min. rijden
Restaurants
- Bar La Ermita9 min. rijden
- Panaderia Lidia11 min. rijden
- Jose Martinez Gonzales9 min. wandelen
- Ventura19 min. wandelen
- El Foro10 min. rijden
Over deze accommodatie
Rural House with Swimming Pool, Barbecue, Paddle Tennis and Events Room.
Gelijkaardige accommodaties

Paseo Suites Hotel
Paseo Suites Hotel
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
9.0 van 10, Fantastisch, 95 beoordelingen
De prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: No se permite pernoctar más de 10 personas
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








