Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony
Het vakantie appartement La Meije 9 Appt 4p in Villard-Reculas is de ideale accommodatie voor een ontspannen vakantie met uitzicht op de Alpen. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers en een extra toilet en is dus geschikt voor 4 personen. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: Wi-Fi en airconditioning. Deze vakantiewoning beschikt over een eigen balkon om 's avonds te ontspannen.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein en er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.
Roken en feestelijke evenementen zijn niet toegestaan.
Skiberging is beschikbaar.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Slaapkamer 1: 2 eenpersoonsbedden (90 x 190).
MEZANINE: toegang via meunierladder, tweepersoonsbed (140 x 190).
- Babybedje betaling 15,00 € per persoon
- Hoge kinderstoel betaling 15,00 € per persoon
- Huisdieren toegestaan betaling 30,00 € per huisdier
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 'Granges 32 - Beau Duplex' with Mountain View and Balcony
Villard-Reculas
Apartment 'Granges 32 - Beau Duplex' with Mountain View and Balcony
dit appartement ligt in Villard-Reculas. Alpe d'Huez en Skiresort Les Deux Alpes zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Musée de la Romanche en France Aventures Chamrousse zijn ook een bezoek waard. De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder skiën en fietsen voor de actievelingen onder ons. Bekijk onze reisgids voor Villard-Reculas
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 322, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'La Meije 9' with Mountain View and Balcony?
Dit appartement in Villard-Reculas bevindt zich op enkele stappen van Les Grandes Rousses en op 3,2 km van Alpe d'Huez. Ook Le Villarais-skilift en Petit Prince-skilift liggen op 3 km afstand.