Rural La Paloma ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Villanueva de Tapia. Bezoek Palacio de Narváez en El Romeral, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa de Valdearenas en Peña de los Enamorados. Neem deel aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken, paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van fietsverhuur om Villanueva de Tapia te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Villanueva de Tapia
Carretera de Villanueva de Tapia, Salinas, km 63, Villanueva de Tapia, Malaga, 29315
In de buurt
Iglesia de Santa Ana
13 min. rijden - 18.6 km
Convente de las Monjas Minimas de San Francisco de Paula
14 min. rijden - 18.9 km
Plaza Ochavada
14 min. rijden - 18.9 km
Palacio de Narváez
16 min. rijden - 23.8 km
Playa de Valdearenas
19 min. rijden - 21.5 km
Lokaal vervoer
Station Archidona - 24 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 54 min. rijden
Restaurants
Restaurante Paneque
9 min. rijden
Bar Casablanca
12 min. rijden
El Capricho
10 min. rijden
BarCafeteria El Encuentro
13 min. rijden
Bar El Cortijo
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Rural La Paloma
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in de bergen
Overweeg een verblijf bij Rural La Paloma en geniet van een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Avontuurlijke reizigers kunnen paardrijden bij dit hotel.
Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een spelletjesruimte.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een zwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een buitenzwembad
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rural La Paloma bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.30 uur: EUR 14 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Paardrijden/paardenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 etage
1 gebouw
Gemeenschappelijke woonkamer
Mediterrane architectuur
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 90 per voertuig
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Rural La Paloma over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Rural La Paloma?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Rural La Paloma van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Rural La Paloma?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Rural La Paloma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Rural La Paloma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Rural La Paloma een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 90 per voertuig.
Waar staat Rural La Paloma?
Dit gezinsvriendelijke hotel ligt in de bergen, op 15,3 km van Convente de las Monjas Minimas de San Francisco de Paula en op 17,3 km van Playa de Valdearenas. Ook Peña de los Enamorados en Palacio de Narváez liggen op 25 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rural La Paloma
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 61 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 61 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alicia
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel muy bonito y con buena comida
Alicia
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nancy
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely
Nancy
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mr Russell
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely
Lovely boutique style hotel, very friendly and welcoming. Comfortable clean rooms and delicious food. Very pleasant stay. Great pool and grounds.
Mr Russell
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
26 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel with great, helpful and friendly staff
Michael
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joel
7 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
BEAUTIFUL HOTEL WITH GREAT SERVICE!
Loved our stay. The hotel is absolutely beautiful, the service and food was also terrific. Andres and Giacomo are both very attentive and welcoming.
Joel
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Montse
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El alojamiento es precioso y muy tranquilo, la zona de la piscina muy bonita con sus hamacas y tanta vegetación, el chico q nos atendió muy amable y el desayuno riquísimo. Para pasar unos días d relax es excelente, y tiene el pueblo a 4 minutos en coche y la autovía muy cerca también.
Montse
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
26 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property host was very accommodating and helped us get to different venues as it was hard to get taxis. Very clean hotel and friendly staff.
Philip
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kay Christine
26 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were welcoming despite our late arrival and the hotel was really easy to find- just off of the main road to Granada. Breakfast is superb. Only criticism was the looped English Xmas music in both restaurant and lounge
Kay Christine
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Randall
20 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This charming hotel was an oasis of calm and beauty in our travels. The restaurant was exceptional, the owners and staff friendly and helpful, the decor interesting and well appointed. We will find a way to return soon.
Randall
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ann
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superb
Absolutely gorgeous hotel. Wonderful location so relaxing. Pool area provides both sunny and shaded areas. Pool lovely. Food was great beautifully cooked and presented. We plan more trips there already. Huge thanks to the owners the hotel is a credit to you.
Ann
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Megan
30 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wedding in the area and 14 of us stayed here. Andres and staff went above and beyond for us and were so kind. We had a lovely breakfast and a refreshing swim in the pool. The rooms were lovely and they had air con. I would recommend this hotel.
Megan
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Guido
14 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erg fijn authentiek hotelletje met geweldig diner
Heerlijk kleinschalig authentiek hotelletje met 8 kamers. Kamers zijn sfeervol met goede boxsprings en ruime kamers. Schoon ook. Ontbijt is prima en avondeten is ronduit geweldig en tegen zeer schappelijke prijzen. Goede gratis wifi in het hotel. Zeer vriendelijk personeel. Er is ook een klein zwembad, maar dat was nog niet open toen wij er waren. Omgeving is fraai, maar om wat te bezoeken ben je wel minimaal een halfuur tot een uur aan het rijden. Wel goed centraal gelegen om wat van Andalusië te zien, zoals b.v. Granada, Cordoba, Ronda, Sevilla, Malaga etc.
Guido
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anna
23 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kleinschalig, charmant hotel met zwembad. Uitstekend eten
Anna
4 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ton&Elian
28 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very nice hotel, very friendly staff.
We spent a week in this hotel and it was an unbelievable week. Very nice, hotel, very nice staff, very good food, unbelievable nice situated, very quiet, unique quiet. With our rented car we were able to visit all the high lights in the Malaga region, the Alhambra, Sierra Nevada etc., and during the evenings we enjoyed our meals, our drinks and the splendid view over the hills on the terrace of the hotel.
We are planning an other visit coming october or may 2018. This is a hotel which we are most certainly going to visit more often in the future.
Ton&Elian
5 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
8 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hotel
Gastvrij, heerlijk eten en ideale locatie om van hieruit de grote steden te bezoeken.
Frank
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pedro
28 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fenomenal
Pedro
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carmen
28 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, quiet, affordable place to stay. Staff very kind and helpful
Carmen
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
STEWART
12 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Value for money
Would recommend this hotel, good food, pleasant atmosphere and friendly service, and very clean. Excellent!
STEWART
4 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Virginia
22 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superb place to stay
Wonderful place to stay. Beautifully presented. Lovely pool. Excellent breakfast and evening meal.
Virginia
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eloisa
19 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Little corner of paradise
Little corner of paradise, immersed in nature. Beautiful building with a lot of charm. The restaurant was fantastic, food was really good, with lot of options including vegetarians (not easy to find in Spain). Room was super nice with a view on the hills. We will definitely go back!
Eloisa
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
20 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugar agradable; limpio; ubicación ideal para Iznajar, Malaga y alrededores; personal muy amable; muy limpio y silencioso; el restaurante magnifico. Volveremos.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Beulah
1 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A quiet and authentic hotel rural en el campo
Its a very peaceful and restful environment. Our room was small and cosy. Good value for money.
Helpful and pleasant staff.
A good restaurant menu, with home made pasta available
Beulah
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
jeffrey
11 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel, nice helpful staff. Not difficult to find, clean and tidy establishment. Good breakfast choice. Recommend.
jeffrey
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
claudine
15 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien
Bon accueil et bonne cuisine
Calme
claudine
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 sep 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Escape to the country, Excellent all round,Great food,