Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Cabin in Villa General Belgrano
Fotogalerie voor Cabin in Villa General Belgrano



Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

ALMA SERRANA SUITES
ALMA SERRANA SUITES
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 2 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
Villa General Belgrano, Córdoba
In de buurt
- Cervecera-plein4 min. rijden - 4.5 km
- Stadhuis van Villa General Belgrano4 min. rijden - 3.9 km
- House of Culture and the Bicentennial4 min. rijden - 3.9 km
- Historisch Museum en Cultureel Centrum Villa General Belgrano5 min. rijden - 5.2 km
- Quaras Water and Adventure Park6 min. rijden - 7.1 km
Lokaal vervoer
- Cordoba (COR-Internationale luchthaven Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella) - 99 min. rijden
Restaurants
- Ottilia4 min. rijden
- Viejo Munich4 min. rijden
- Potrerillo4 min. rijden
- El Ciervo Rojo5 min. rijden
- Mula Plateada4 min. rijden








