Particuliere eigenaar
Hotel Esquina Colonial
Fotogalerie voor Hotel Esquina Colonial





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor Klassieke tweepersoonskamer laden

Klassieke tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Flatscreentelevisie
15 Badkamers
Een privébadkamer
Kabelzenders
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Tr 10 No.8-61, Villa de Leyva, Boyaca
In de buurt
Plaza Mayor de Villa de Leyva6 min. wandelen - 0.6 km- Casa Museo Antonio Nariño3 min. wandelen - 0.3 km
- Museo Paleontológico5 min. wandelen - 0.5 km
- Casa Museo Luis Alberto Acuna6 min. wandelen - 0.6 km
- Museo del Carmen8 min. wandelen - 0.7 km
Restaurants
- Bom Bon Café Bake3 min. wandelen
- Los Vinos5 min. wandelen
- Casa San Pedro Café y Cocina Express4 min. wandelen
- Restaurante Peruano del Carajo4 min. wandelen
- La Galleta3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Esquina Colonial
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Verona Villa de Leyva
Hotel Verona Villa de Leyva
- Inclusief ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 27 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie 48146
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Esquina Colonial Hotel
Hotel Esquina Colonial Villa de Leyva
Hotel Esquina Colonial Hotel Villa de Leyva
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,8








