VILLA D'ARCHITECTE*****200 m2, 10 min from METZ AND AMNEVILLE
Architect designed villa at the gates of the cities of Metz, Amnéville and Thionville, in a village with all amenities. Luxembourg 40 km. 200 m2, 9 ares, wifi included, large fitted kitchen open to the 50 m2 living room. 40 m2 balcony and 30 m2 terrace overlooking lovely garden. Very important: NO SMOKING and no animals.
5 bedrooms including a master suite 5 large double beds including 3 king size very high quality mattress 2 bathrooms and 2 toilets. Possibility of very good massages at Aurazen 50 meters from the house.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Optionele skiprivileges
Zwembad/spa
Massage
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
Bad
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Stereo-installatie
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In een dorp
Op het platteland
Dingen om te doen
Optionele skiprivileges
Basketballen in de buurt
Casino in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Sleeën in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en nabij pretparken in Vigy. Bezoek culturele hoogtepunten Musee de la Cour d'Or en Opéra-Théâtre de Metz. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Porte des Allemands en Temple Neuf. Reis je met kinderen? Overweeg dan Vigy Labyrinthe of ga naar Stade Municipal Saint-Symphorien om een wedstrijd of evenement bij te wonen. De omgeving biedt grenzeloze mogelijkheden, zoals skiën. Ga ook vooral sleeën en schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Vigy
Metz (ETZ-Metz - Nancy - Lorraine) - 37 min. rijden
Restaurants
Les 3 Capitaines
10 min. rijden
Crescendo
16 min. rijden
Mcdonald’s
15 min. rijden
Morgan's Kebab
16 min. rijden
La Table de Malroy
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij VILLA D'ARCHITECTE*****200 m2, 10 min from METZ AND AMNEVILLE?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Tot hoe laat kan ik bij VILLA D'ARCHITECTE*****200 m2, 10 min from METZ AND AMNEVILLE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat VILLA D'ARCHITECTE*****200 m2, 10 min from METZ AND AMNEVILLE?
Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Vigy ligt in een landelijke omgeving, op 1,8 km van Vigy Labyrinthe en op 20 km afstand van Pass Partoo Metz en Labytinthe Végétal. Ook Centre Culturel de Metz Queuleu en Patinoire Municipal liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen over VILLA D'ARCHITECTE*****200 m2, 10 min from METZ AND AMNEVILLE