Geheel appartement

United Homes Apartments Vienna

3.5-sterrenaccommodatie
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Staatsopera Wenen.

Fotogalerie voor United Homes Apartments Vienna

Deluxe appartement, 4 slaapkamers, keuken (Belvedere TOP 11 incl. Extra Fees) | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Deluxe appartement, 4 slaapkamers, keuken (Belvedere TOP 11 incl. Extra Fees) | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Deluxe appartement, 4 slaapkamers, keuken (Belvedere TOP 11 incl. Extra Fees) | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een koffiezetapparaat/waterkoker
Deluxe appartement, 4 slaapkamers, keuken (Belvedere TOP 11 incl. Extra Fees) | 1 slaapkamer, lakens van Egyptisch katoen, luxe beddengoed
Voorkant van accommodatie

Beoordelingen

4,8 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 9110 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

United Homes Apartments Vienna

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Staatsopera Wenen.
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen parking, maar ook een conciërgeservice en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Een eetruimte, lakens van Egyptisch katoen en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad.

In dit appartement in Wenen is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Comfort

  • Ventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Toeslag: EUR 25 per huisdier per nacht
  • Borgsom: EUR 400 per verblijf

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Geen huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van EUR 400 per verblijf
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 200

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45.00 per voertuig (retour)
  • Betaald parkeren: EUR 15.00 per dag
  • Borgsom voor huisdieren: EUR 400 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

United Homes Apartments Vienna Apartment
United Homes Apartments
United Homes Apartments Vienna Vienna
United Homes Apartments Vienna Apartment
United Homes Apartments Vienna Apartment Vienna

Over deze buurt

dit appartement ligt in Landstraße, een wijk in Wenen. Belvedere en Staatsopera Wenen zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Ernst Happel Stadion of Wiener Stadthalle. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Meer appartementen in Wenen
Kaart
Khunngasse 17, Vienna, Wien, 1030

In de buurt

  • Belvedere which includes a pond and heritage architecture
    Belvedere
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Landstraße showing flowers, a park and signage
    Landstraßer Hauptstraße
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Heeresgeschichtliches Museum bevat bewegwijzering en historisch erfgoed
    Heeresgeschichtliches Museum
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Swiss Garden
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Botanische tuin van de universiteit van Wenen
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Heinrich-Drimmel-Platz Tram Stop - 5 min. wandelen
  • Station Quartier Belvedere (Arsenalstraße) - 11 min. wandelen
  • Vienna International Airport (VIE) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Chilai
    9 min. wandelen
  • Ni Jo simply asian
    9 min. wandelen
  • Klein Steiermark
    8 min. wandelen
  • Burger King
    9 min. wandelen
  • Moment Cafe
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij United Homes Apartments Vienna?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 400 per verblijf en een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 15.00 per dag.

Hoe laat kan ik bij United Homes Apartments Vienna inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij United Homes Apartments Vienna uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt United Homes Apartments Vienna een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45.00 per voertuig.

Waar staat United Homes Apartments Vienna?

Dit appartement ligt in Landstraße, op 15 minuten wandelen van Landstraßer Hauptstraße en Belvedere. Ook Staatsopera Wenen en Stephansdom liggen op 3 km afstand. Heinrich-Drimmel-Platz Tram Stop ligt op 5 minuten wandelen en naar Kölblgasse Tram Stop is het 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over United Homes Apartments Vienna

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 3 beoordelingen

4,0

Netheid

4,0

Locatie

4,8

Personeel en service

4,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Marinus

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in november 2018

2/10 – Ontzettend slecht

Monica

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Useriøs utleier !

Useriøs utleier ! Fikk ikke tilgang til leiligheten når vi ankom stedet. Måtte leie oss inn på et annet sted, noe som ødela hele ferien.
3 nachten verbleven in december 2018

10/10 – Uitstekend

Jean-Christophe

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Séjour Pro à Vienne

Localisation très pratique car calme mais relativement bien desservie
10 nachten verbleven in oktober 2018