Geheel appartement

Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground

Fotogalerie voor Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground

Een verzorgde tuin met strakke hagen, een fontein en verschillende bomen.
Een moderne slaapkamer met dakraam, een bed met een gestreept beddegoed, een garderobe met hangende kleding en een witte badkamer met douche.
Een modern appartement met een woonkamer, een eetruimte en een keuken.
Een moderne woonkamer met een ronde witte tafel, twee stoelen, een grijze bank en een groot raam met uitzicht op bomen en gebouwen.
Een grijze bank met twee kussens, een boek met de titel 'The Kinfolk Garden', en een houten bijzettafeltje met een schaal en een lamp.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 253 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground

  • Show up and start living from day one in Vienna with this pretty one bedroom Blueground apartment. You’ll love coming home to this thoughtfully furnished, beautifully designed, and fully equipped Hietzing home with stunning balcony views over the city. (ID #VIE192)

    Designed with you in mind

    As with any Blueground apartment, you’ll find a thoughtfully designed space complete with beautiful furniture and a fully equipped kitchen in this one bedroom property. And, thanks to our superior quality mattresses, you can relax knowing you’ll always feel comfortably at home. When you’re ready for some fun, you can take in the Vienna vibes or bring the entertainment to you with the premium wireless speaker or smart TV. This apartment also offers in-apartment laundry.

    Sleeping arrangements

    Queen Bed, 63in/160cm

    Amenities

    Building amenities unique to this one bedroom apartment include an on-site:

    - Dryer
    - Washing machine

    Arrival and ongoing support

    The entire apartment is yours to enjoy!

    Throughout your stay, you’ll have access to our Client Experience team through the Blueground App. You can schedule additional cleanings, submit maintenance requests, and view our neighborhood recommendations with just a few taps.

    We’ll share all details upon confirmation of your stay.

    Other things to note

    A security deposit of €2170 is required at booking, which will be returned within 2-4 weeks after the check-out, minus any deductible damages.

    Please keep in mind that this is a walk up building.
    We take great pride in ensuring every photo displayed is shot in our own units with our actual furnishings. That said, we regularly refresh our decor and furniture arrangement, which may differ from what’s pictured.

    Also note
    - There are stairs leading up to the entrance of this apartment, but no elevator

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Stereo-installatie
  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 53 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Please review our attached Rental Agreement for a detailed list of House Rules and other Terms & Conditions.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Hietzing, een wijk in Wenen. Schloss Schönbrunn en Staatsopera Wenen zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Vienna Christmas market en Mariahilfer Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wiener Stadthalle of Ernst Happel Stadion. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Meer appartementen in Wenen
Kaart
Vienna

In de buurt

  • Een statig gebouw met klassieke architectuur, verlicht door warme lampen, omgeven door een ruim plein met decoratieve bomen.
    Schönbrunn Paleispark
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een pinguïn zwemt onder water.
    Tiergarten
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een groot, sierlijk gebouw met een groene koepel, omringd door een verzorgde tuin en buiten zitplaatsen.
    Tiergarten Schönbrunn
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Een statig paleis met symmetrische tuinen en verzorgde gazons.
    Schloss Schönbrunn
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een straat met cafés, een apotheek en een bord met Bortolootti erop.
    Mariahilfer Street
    2 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Wien Speising - 3 min. rijden
  • Dommayergasse Tram Stop - 4 min. wandelen
  • Vienna International Airport (VIE) - 33 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    10 min. wandelen
  • Kaiserpavillon
    13 min. wandelen
  • Öfferl
    5 min. wandelen
  • Jumbo Grillgarten
    15 min. wandelen
  • Kurkonditorei Oberlaa Dommayer
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground?

Dit appartement ligt in Hietzing, op 2 km afstand van Schönbrunn Paleispark, Schloss Schönbrunn en Mariahilfer Street. Ook Tiergarten Schönbrunn en Schoenbrunn Bad liggen op 3 km afstand. Dommayergasse Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Wenzgasse Tram Stop is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen over Modern Hietzing 1BR w/ Community Garden & Private Terrace, by Blueground

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk