Geheel appartement·Particuliere eigenaar

La Vienna Suites - STUDIO LVS331

Fotogalerie voor La Vienna Suites - STUDIO LVS331

Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een eethoek. Er is een groot raam met gordijnen, een spiegel en een kamerplant.
Een eethoek met een ronde tafel, grijze bekleden stoelen, een vaas met bloemen en een gedekte eettafel met borden, glazen en een kaars.
Een moderne woonkamer met een bank, een eettafel met stoelen, een flatscreen televisie aan de muur en een bijzettafeltje met een lamp.
Een moderne woonkamer met een bank, een ronde tafel met stoelen, een aan de muur bevestigde televisie en een vaas met bloemen op de tafel.
Exterieur

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Vienna Suites - STUDIO LVS331

  • About Our Premises

    We warmly welcome you to our brand-new La Vienna Suites Apartments near Vienna Central Station.
    Shops, restaurants (Vapiano, L Osteria…), and cafés are right around the corner—a 3-minute walk.The nearest public transit stop for the tram is a 2-minute walk away, and the U1 subway station is a 4-minute walk away.The apartment is well-connected to public transportation and easily accessible from the airport, the Central Station, via public transit, or by car.

    This apartment
    A beautifully renovated, fully furnished apartment.

    Located on the first floor for convenient access
    Cozy 40 m² apartment with a living room, bedroom, bathroom, and kitchen-diner
    Comfortable king-size bed, sofa bed for 2 people, wardrobe, smart TV, free Wi-Fi, cable TV
    Well-equipped kitchen with a Nespresso coffee maker
    Bathroom with shower, mirror, washing machine, towels, and hair dryer
    Guest access
    Direct, separate access to the apartment via the key box for guests only.

    Check-in anytime after 2:00 PM or earlier (upon request only, but not before 12:30 PM if other guests are present) at no extra charge!"

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Zeep

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Favoriten, een wijk in Wenen. Belvedere en Staatsopera Wenen zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Vienna Christmas market en Naschmarkt. Botanische tuin van de universiteit van Wenen en Station Karlsplatz Stadtbahn zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Meer appartementen in Wenen
Kaart
Wien, Wien

In de buurt

  • Een groot, versierd gebouw met groene koepels en een centrale ingang, weerspiegeld in kalm water.
    Belvedere
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een statig kathedraal met een groene koepel, twee hoge zuilen, en een spiegelbeeld in het water.
    Karlsplatz
    4 min. rijden - 2.1 km
  • Een klassiek gebouw met een rode gevel, grote gebogen ramen en beelden op de begane grond.
    Wiener Musikverein
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Een treinstation met een groen dak, een trein op de rails en een menigte mensen onder gestreepte paraplu's.
    Naschmarkt
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Swiss Garden
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Columbusplatz Tram Stop - 2 min. wandelen
  • Wien Hauptbahnhof - 8 min. wandelen
  • Vienna International Airport (VIE) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Ströck
    8 min. wandelen
  • Starbucks
    8 min. wandelen
  • Hotel Zeitgeist Vienna Hauptbahnhof
    7 min. wandelen
  • Der Ringsmuth
    7 min. wandelen
  • Kurkonditorei Oberlaa
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Vienna Suites - STUDIO LVS331?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Vienna Suites - STUDIO LVS331 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Vienna Suites - STUDIO LVS331 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat La Vienna Suites - STUDIO LVS331?

Dit appartement ligt in Favoriten, op 1,3 km van Belvedere en op 5 km afstand van Stephansdom en Vienna Christmas market. Ook Staatsopera Wenen en Schloss Schönbrunn liggen op 5 km afstand. Columbusplatz Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Keplerplatz is het 4 minuten wandelen.

Beoordelingen over La Vienna Suites - STUDIO LVS331