Hotel Pension Museum bevindt zich in Neubau, een wijk in Wenen, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Staatsopera Wenen en Schloss Schönbrunn zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Vienna Christmas market en Mariahilfer Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wiener Stadthalle of Ernst Happel Stadion. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Museumstrasse 3, Vienna, Vienna, 1070
In de buurt
MuseumsQuartier
1 min. wandelen - 0.1 km
Keizerlijk paleis Hofburg
6 min. wandelen - 0.6 km
Vienna Christmas market
8 min. wandelen - 0.7 km
Rathausplatz
8 min. wandelen - 0.7 km
Staatsopera Wenen
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Metrostation Volkstheater - 2 min. wandelen
Wenen (XWW-Station Wien Westbahnhof) - 4 min. rijden
Vienna International Airport (VIE) - 35 min. rijden
Restaurants
Rote Bar
3 min. wandelen
Cafe Raimund
2 min. wandelen
Café-Restaurant Bellaria
3 min. wandelen
Dachboden
4 min. wandelen
Glacis Beisl
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Pension Museum
Hotel vlak bij Keizerlijk paleis Hofburg
Dicht bij Vienna Christmas market en Staatsopera Wenen ligt Hotel Pension Museum, waar gasten onder andere kunnen genieten van een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 36 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Restaurantgidsen
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
U dient 72 uur voor aankomst telefonisch contact op te nemen met deze accommodatie om het inchecken te regelen.
Renovaties en sluitingen
Van 10 juni 2026 tot 14 juni 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Een aantal hotelkamers
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.00 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 36 per dag (op 300 meter afstand; 24 uur open)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Pension Museum?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Pension Museum?
Vandaag, 6 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Pension Museum van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Pension Museum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Pension Museum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Pension Museum een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45 per voertuig.
Waar staat Hotel Pension Museum?
Dit hotel ligt in Neubau, op 10 minuten wandelen van MuseumsQuartier, Vienna Christmas market en Mariahilfer Street. Ook Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Volkstheater ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Schmerlingplatz Tram Stop is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Pension Museum
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 123 van 282 beoordelingen
10 - Uitstekend
123
Gastenscore: 8 - Goed. 115 van 282 beoordelingen
8 - Goed
115
Gastenscore: 6 - Redelijk. 35 van 282 beoordelingen
6 - Redelijk
35
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 282 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 282 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DONALD
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good accommodation close to the city centre and all the main sights, plus an underground station less than a minute away. Staff very helpful.
DONALD
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Karen
21 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Staff were very helpful.
Karen
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ivy
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful Hotel, beautiful architecture and great location!
Ivy
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roman
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel , English speaking staff
Great location .
Walking distance to museums , Xmas markets .
Close to the tram and metro
We had a great stay !
Roman
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ann
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
It was very friendly and all the staff acknowledged you.
Ann
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ava
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
courteous staff, great location and wonderful breakfast !!
Ava
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michelle
7 dec 2025
Positief: Netheid
Großes, komfortables Badezimmer
Michelle
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a great stay at this hotel! The location could not have been better, it was walking distance to everything I wanted, and felt quite safe and clean during my stay! The staff were very friendly and accommodating, and the rooms were spacious and clean. I would stay here again!
Amy
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hilkka
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Monipuolinen aamupala. Sijainti erinomainen.
Hilkka
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erich
14 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft war sauber und angenehm,das Frühstück viel und reichhaltig. Das Personal sehr freundlich.
Die kosten gerechtfertigt.
Danke !
Erich
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew Robert
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel and bedroom clean. All the staff helpfull and polite. Good breakfast every morning . Hotel next to underground station. Nice touch for new years eve left a bottle of champagne in the bedroom. Would stay again.
Andrew Robert
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine sehr Gemütliche Pension. Stets freundliches Personal und super Lage . Frühstücksbuffet Top.
Daniel
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fabrizio
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Piacevole scoperta
Hotel in zona tranquilla e strategia per gli spostamenti: in poco tempo a piedi si arriva in centro e comodissimo alla fermata della Metro. Ottima colazione e personale gentile.
Fabrizio
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ruhani
25 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located, comfortable beds, and friendly staff.
Ruhani
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nalan
24 dec 2025
Odalar temizdi, banyosu geniş ve banyoda kullanabilecegoniz sabun, sampuan, krem.vb malzemeler kaliteliydi. Odalarda ekstra olarak bornoz vardi, terlik vardı. Kahvaltı Avrupa otellerine göre cesit fazlaydı.
Nalan
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lily
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was so so kind and I had a lovely, short visit. Would love to come back!
Lily
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lasse
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perhematka. Keskeinen sijaintisi, helppo päästä kävellen useaan kohteeseen.
Lasse
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marvin
5 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location. Little old building and room but good for the price.
Marvin
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Felicitas
9 mrt 2025
Super Hotel in schönem Altbau und leckeres Xrühdtück! Alles top!
Felicitas
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard j
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellence in Vienna
Owner was gracious, very helpful on how to navigate Vienna, offered to hold luggage so we could explore. Breakfast was fabulous too.
Richard j
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Merja
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Majoituspaikka oli erinomainen sijainniltaan Museokorttelin vieressä, metroasemakin aivan vieressä. Aamiainen oli miellyttävä kokemus. Oikein hieno ja rauhallinen tunnelma.
Merja
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ASAKO
31 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was so fine.We can have a cup of coffee or tea anytime.The staff were fiiendly.
ASAKO
6 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
3 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to everything, clean and friendly!
Katherine
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
VALENTINA
27 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Letto e bagno comodi e funzionali (seppur senza bidet); una colazione ricca, soprattutto di frutta fresca,; molto vicino al centro storico e alla metro.
VALENTINA
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrea
26 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten