Dit appartement beschikt naast een snelle incheckservice over een snelle uitcheckservice. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een lcd-televisie met kabelzenders, terwijl 2 badkamers en een wasmachine voor nog meer comfort zorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche.
In dit appartement in Wenen is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke lcd-televisie van 40 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een draagbare ventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
2 privébadkamers
Aparte badkuip en douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Lcd-tv van 40 inch met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Comfort
Draagbare ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Lokale kaarten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 50 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
HeyMi Apartments Karlsplatz Vienna
HeyMi Apartments Karlsplatz Apartment
HeyMi Apartments Karlsplatz Apartment Vienna
Over deze buurt
dit appartement ligt in Wieden, een wijk in Wenen. Belvedere en Staatsopera Wenen zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ernst Happel Stadion of Wiener Stadthalle. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Station Quartier Belvedere (Arsenalstraße) - 15 min. wandelen
Vienna International Airport (VIE) - 22 min. rijden
Restaurants
McDonald's
6 min. wandelen
Café Imperial
6 min. wandelen
Falco's
5 min. wandelen
Tomochan Ramen
1 min. wandelen
Otto Wagner Pavillon
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HeyMi Apartments Karlsplatz?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HeyMi Apartments Karlsplatz?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij HeyMi Apartments Karlsplatz van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 317, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HeyMi Apartments Karlsplatz inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij HeyMi Apartments Karlsplatz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HeyMi Apartments Karlsplatz?
Dit appartement ligt in Wieden, op 5 minuten wandelen van Schwarzenbergplatz en Belvedere. Ook Naschmarkt en Staatsopera Wenen liggen op een kwartiertje wandelen. Gußhausstraße Tram Stop en Am Heumarkt Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.