Hahn Hotel Vienna City

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
21 aug - 22 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Klassieke tweepersoonskamer

7,8 van 10
Goed
(6 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer

7,6 van 10
Goed
(4 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 22 m²
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hahn Hotel Vienna City bevindt zich in Simmering, een wijk in Wenen, en ligt vlak bij een metrostation. Belvedere en Ernst Happel Stadion zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Vienna Christmas market en Naschmarkt. Botanische tuin van de universiteit van Wenen en Universiteit voor muziek en de uitvoerende kunsten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Kaart
Mautner Markhof-Gasse 72, Vienna, Vienna, 1110

In de buurt

  • Een groot, historisch gebouw met boogvensters en een koepel.
    Gasometers
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Een rode kabelbaan op een brug, met een stadsgezicht op de achtergrond.
    Prater
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Een tuin met een klok van planten en bloemen, omringd door keurig gesnoeide hagen en een gebouw op de achtergrond.
    Landstraßer Hauptstraße
    5 min. rijden - 2.1 km
  • Montesino Casino
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • St. Marxer Begraafplaats
    5 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Braunhubergasse Tram Stop - 4 min. wandelen
  • Metrostation Simmering - 7 min. wandelen
  • Vienna International Airport (VIE) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Ströck Simmering
    5 min. wandelen
  • BP
    13 min. wandelen
  • Panoramaschenke
    8 min. rijden
  • Kurkonditorei Oberlaa
    5 min. rijden
  • Pause am Berg
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

Hahn Hotel Vienna City

  • Hotel vlak bij Staatsopera Wenen
  • Geniet van een terras, een tuin en een bar bij Hahn Hotel Vienna City. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
    • Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Gratis kranten, een kluis bij de receptie en een automaat
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hahn Hotel Vienna City bieden veel comfort dankzij (laptop)kluisjes en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Televisies met satellietzenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 14 per persoon
  • Een bar/lounge

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Voorzieningen

  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke paden

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Hypoallergeen beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Bureau
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m donderdag geopend tussen 07.00 uur en 19.00 uur, van vrijdag t/m vrijdag tussen 07.00 uur en 12.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op feestdagen is de receptie geopend van 08.00 tot 13.00 uur.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 18 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14.00 per persoon
  • Betaald parkeren: EUR 18.00 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hahn Hotel Vienna City?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hahn Hotel Vienna City?

Vandaag, 20 aug. 2026, kost een verblijf bij Hahn Hotel Vienna City van één nacht voor twee volwassenen op 21 aug. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 18.00 per dag.

Hoe laat kan ik bij Hahn Hotel Vienna City inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hahn Hotel Vienna City uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hahn Hotel Vienna City?

Dit hotel ligt in Simmering, op 3 km afstand van Gasometers, Donau Rivier en Prater. Ook Landstraßer Hauptstraße en Swiss Garden liggen op 5 km afstand. Braunhubergasse Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Enkplatz-Grillgasse Tram Stop is het 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.