Gemütliches Apartment für 2 Personen in Ruhelage Nahe dem Zentrum ligt in Brigittenau, een wijk in Wenen. Keizerlijk paleis Hofburg en Staatsopera Wenen zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ernst Happel Stadion en Belvedere. Reuzenrad en Wurstelprater zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Gemütliches Apartment für 2 Personen in Ruhelage Nahe dem Zentrum?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gemütliches Apartment für 2 Personen in Ruhelage Nahe dem Zentrum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gemütliches Apartment für 2 Personen in Ruhelage Nahe dem Zentrum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gemütliches Apartment für 2 Personen in Ruhelage Nahe dem Zentrum?
Dit appartement ligt in Brigittenau, op 1,1 km van Donau Rivier en op 5 km afstand van Stephansdom en Staatsopera Wenen. Vienna Christmas market ligt op 4,3 km. Innstraße Tram Stop ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Traisengasse is het 6 minuten wandelen.