Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort bevindt zich vlak bij Belvedere en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Snelle uitcheckservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
dit appartement ligt in Margareten, een wijk in Wenen. Staatsopera Wenen en Belvedere zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Schloss Schönbrunn en Keizerlijk paleis Hofburg. Botanische tuin van de universiteit van Wenen en Station Karlsplatz Stadtbahn zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Vienna International Airport (VIE) - 29 min. rijden
Restaurants
Homolje Grill
3 min. wandelen
Om Namo
7 min. wandelen
Ristorante Leone d'Oro
3 min. wandelen
Duspara
1 min. wandelen
Steirerstuben
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 12.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Cityscape 1BR With 1LR Apartment Comfort?
Dit appartement ligt in Margareten, op 2 km afstand van Belvedere en Naschmarkt. Ook Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg liggen op 3 km afstand. Station Laurenzgasse en Station Matzleinsdorfer Platz (Lower) liggen op 5 minuten wandelen.