Fotogalerie voor L'Eugène - 3 bedroom house





L'Eugène - 3 bedroom house biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 150
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
277438
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Quartier de France, een wijk in Vichy. Geniet van de prachtige natuur bij Parc Naturel Régional Livradois-Forez en Parc Kennedy. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Musée de l’Opéra de Vichy en Vichy Opera. Stadion aquatique de Vichy Communauté en Les Sources de Vichy zijn ook een bezoek waard.

Vichy, Auvergne-Rhône-Alpes
In de buurt
- Bron van de Celestijnen - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Église Saint-Blaise - 6 min. wandelen - 0.5 km
- Vichy Opera - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Palais des Congrès Opéra Vichy - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Grand Établissement Thermal - 13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- L'atmosphère - 6 min. rijden
- Samoa - 9 min. wandelen
- Le Buveur d’Encre
- Le P’tit Montmartre - 6 min. wandelen
- Four A Bois - 10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over L'Eugène - 3 bedroom house
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
9,0/10
Netheid
Beoordelingen
27 apr 2025
Positief: Netheid
4 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
cecile g.
15 apr 2025
Positief: Netheid
Vichy
cecile g.
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Bernard G.
29 mrt 2025
Positief: Netheid
Découverte de Vichy
Bernard G.
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Virginie L.
3 jan 2025
Positief: Netheid
Logement parfaitement adapté pour 6 personnes. Propre, très bien équipée et bien placé pour visiter
Virginie L.
2 nachten verbleven in december 2024