Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Cityhotel Cristina ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Vicenza. Teatro Comunale Città di Vicenza en Teatro Astra zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Palazzo Porto en Basilica Palladiana. Ook San Michele Brug en Palladio Museum zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Vicenza
Corso SS. Felice e Fortunato, 32, Vicenza, VI, 36100
In de buurt
Basilica Palladiana
10 min. wandelen - 0.9 km
Piazza dei Signori
10 min. wandelen - 0.9 km
Palazzo Thiene
10 min. wandelen - 0.9 km
Palazzo Chiericati
14 min. wandelen - 1.1 km
Olympisch Theater
16 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Vicenza (VNZ-Station Vicenza) - 7 min. wandelen
Valerio Catullo Airport (VRN) - 57 min. rijden
Restaurants
Rumori
1 min. wandelen
Sakura Sushi
3 min. wandelen
Gusto Rosso
2 min. wandelen
Caffè Castello
3 min. wandelen
Istanbul Kebab
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cityhotel Cristina
Hotel vlak bij Palazzo Porto
Cityhotel Cristina bevindt zich dicht bij Teatro Comunale Città di Vicenza en Basilica Palladiana en biedt een tuin, een kapsalon en een bibliotheek. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en conciërgeservice
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Fietsenstalling, rookvrije accommodatie en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks tot 23.00 uur geopend.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): EUR 5 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT024116A1XAWPILWX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Cristina Vicenza
Cristina Vicenza
Cityhotel Cristina Hotel Vicenza
Cityhotel Cristina Hotel
Cityhotel Cristina Vicenza
Cityhotel Cristina Hotel
Cityhotel Cristina Vicenza
Cityhotel Cristina Hotel Vicenza
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cityhotel Cristina?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Cityhotel Cristina?
Vandaag, 13 apr. 2026, kost een verblijf bij Cityhotel Cristina van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Cityhotel Cristina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cityhotel Cristina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cityhotel Cristina?
Dit hotel ligt in het centrum van Vicenza, op 10 minuten wandelen van Palazzo Porto, Teatro Comunale Città di Vicenza en Palazzo Thiene. Ook Basilica Palladiana en Palladio Museum liggen op 15 minuten wandelen. Vicenza (VNZ-Station Vicenza) ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Vicenza is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cityhotel Cristina
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 59 van 139 beoordelingen
10 - Uitstekend
59
Gastenscore: 8 - Goed. 65 van 139 beoordelingen
8 - Goed
65
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 139 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 139 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 139 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
L.
20 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima locatie op loopafstand van het centrum. Parkeren naast het hotel voor €5,= per nacht. Wel heel krap poortje waar je doorheen moet rijden. Kamer was prima. Er was Netflix! Bed aan de kleine kant en we hadden een bad ipv een douche wat wel een beetje onhandig was. Prima ontbijt. Wel vroeger komen, want scrambled eggs en bacon werden niet aangevuld toen het op was.
L.
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Jan van
Reisde met partner
31 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Prima ligging, maar lastig parkeren
Jan van
6 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Dayana
Reisde met partner
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione ottima,vicino al centro e con possibilità di mangiare nelle vicinanze con diverse opzioni.
Albergo pulito,camera ampia e personale cortese.
Dayana
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Fabiano
Zakenreiziger
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Welcoming environment; nice, clean, and good-size rooms; good location.
Fabiano
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Julien
Zakenreiziger
24 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien localisé, a deux pas du centre historique.
Julien
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
claudio, venezia
10 nov 2025
M
claudio
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Enrico
Reisde met familie
8 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles top
Enrico
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were excellent. Breakfast was very nice.
John
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Octavio
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great location
Octavio
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
cristina
Reisde met partner
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ci siamo trovati benissimo personale gentile posizione ottima
cristina
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
29 aug 2025
A perfectly acceptable budget hotel.
Daniel
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Allijah
12 aug 2025
Positief: Netheid
Allijah
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
marcio
Zakenreiziger
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sem Luxo, mas bem localizado e confortável.
Hotel simples, mas super limpo, bem localizado, com café da manhã. Atendimento bom, equipe atenciosa!
marcio
4 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Grégory
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service impeccable
localisation ok
chambre propre
place de parking un peu petite
petit déjeuner sommaire
gros problème : l’insonorisation des chambres.
Grégory
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Carroll
Reisde met partner
23 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent breakfast, owner on site. Excellent service
Carroll
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Carroll
Reisde met partner
5 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The owner was present and actively involved in managing the hotel. Desk personnel were multi-lingual and very helpful. The buffet breakfast included eggs, bacon, assorted breads, rolls, and cereals. Great location, easy walk into historical town, easy commute into Venice or Milan. Room was clean and comfortable with good shower all at very reasonable price.
Carroll
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Spina
1 jun 2025
Spina
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Alberto
Zakenreiziger
28 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alberto
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Anne
24 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great!
Vicenza is now one of my favorite towns in Italy! Hotel is just outside of the Old Town area and they were very helpful. There's even a pastry shop across the street where I had wonderful coffee and a fabulous croissant.... both mornings!
Anne
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Spina
15 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tutto bene
Spina
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Maurice
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good for a 3 star hotel
Friendly and helpful staff allowed us to check in early. Excellent location, very quiet and close to all amenities. The breakfast was ok and a bit lacking. The bread was not fresh and reheated from the day before, otherwise options were reasonable. There wasn't a kettle in the room but the staff were accommodating and loaned us one for our two night stay which was appreciated. Emails were replied replied, which sometimes doesnt happen in European hotels.We would stay here again.
Maurice
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Spina
13 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Spina
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Maxim
10 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maxim
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Davide
Reisde met partner
9 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eccellente rapporto qualità prezzo. Sicuramente molto consigliato. Tutto a portata di mano.
Davide
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer