Gehele woning

Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake

Een chalet met terras, omgeven door bomen en een grindpad.
Een slaapkamer met een bed, twee ramen, een plafondventilator en een nachtkastje.
Een ruime woonkamer met houten balken, een bank, stoelen, een eettafel en een televisie.
Een keuken met een groot raam, een spoelbak, een fornuis en kastjes.
Een houten terras met buitenmeubilair, een barbecue en een schotelantenne.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake biedt onder andere een jachthaven en een vuurkorf.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Barbecues, spelletjes en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake hebben volop comfort met airconditioning.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verwarming en plafondventilators
    • Badkamers met douches
    • Televisies met een dvd-speler
    • Keukens, microgolfovens en ovens

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Vian. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Tenkiller State Park en Pine Creek Cove State Park. Daarnaast kun je ook Webbers Falls Museum en Tahlonteeskee Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Vian
Meer cottages in Vian
Kaart
Vian, OK

In de buurt

  • Tenkiller Ferry Lake
    1 min. rijden - 0.4 km
  • Blackgum Landing Public Use Area
    1 min. rijden - 1.1 km
  • Cato Creek Landing Public Use Area
    2 min. rijden - 1.9 km
  • Tenkiller State Park
    14 min. rijden - 11.2 km
  • Northeastern State University
    45 min. rijden - 53.2 km

Restaurants

  • Soda Steve's
    20 min. rijden
  • Clearwater Cafe
    15 min. rijden
  • The Smokin Goat Roadhouse
    10 min. rijden
  • Skipper's Floating Restaurant
    14 min. rijden
  • Ike’s
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake?

Deze cottage in Vian ligt op 3 km afstand van Cato Creek Landing Public Use Area, Blackgum Landing Public Use Area en Tenkiller Ferry Lake. Ook Snake Creek Cove Public Use Area en Tenkiller State Park liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Secluded Vian Retreat Close to Tenkiller Lake

8,8

Uitstekend

8,0

Netheid

10

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very comfortable older house. Great patio for relaxing. Beautiful trees and views from the patio deck. Comfy beds!
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
What I did not like was a steep driveway down into the property. Other than that, it was all good. It was in the woods and it was nice. Had a great time.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in april 2024