Geheel appartement

Suite Elda

Fotogalerie voor Suite Elda

Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, gratis babybedden, gratis wifi
Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, gratis babybedden, gratis wifi
Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Ingang accommodatie

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Suite Elda

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt een kitchenette met een koelkast. Geniet daarnaast van gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Een eetruimte, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Gratis babybedden zijn ook beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 35 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.80 per nacht voor gasten van 15 tot 25 jaar oud, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 15 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 40 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 35 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Suite Elda Apartment Verona
Suite Elda Apartment
Suite Elda Verona
Suite Elda Verona
Suite Elda Apartment
Suite Elda Apartment Verona

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Verona, een wijk in Verona. Arena di Verona en Casa di Guilietta zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Aquardens Spa. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Marcantonio Bentegodi of kies voor een avondje uit bij Villa Arvedi Verona. Bekijk onze reisgids voor Verona
Meer appartementen in Verona
Kaart
Via Leoncino, Verona, VR, 37121

In de buurt

  • Verona Arena
    Arena di Verona
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piazza Bra toont een plein en historisch erfgoed
    Piazza Bra
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Casa di Guilietta bevat historische architectuur
    Casa di Guilietta
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Piazza delle Erbe inclusief historische architectuur, straten en een stad
    Piazza delle Erbe
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Universiteit van Verona
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Verona Porta Vescovo - 12 min. rijden
  • Valerio Catullo Airport (VRN) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Patagonia
    3 min. wandelen
  • Pizzeria da Vincenzo
    3 min. wandelen
  • Bottiglieria Corsini
    4 min. wandelen
  • Darì Ristorante & Enotica
    4 min. wandelen
  • Pizzeria La Conchiglia
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Suite Elda?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Suite Elda inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 35 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Suite Elda uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Suite Elda?

Dit appartement ligt in Centrum van Verona, op 5 minuten wandelen van Piazza Bra en Arena di Verona. Ook Casa di Guilietta en Piazza delle Erbe liggen op 10 minuten wandelen. Station Verona Porta Nuova ligt op 22 minuten wandelen en naar Verona (XIX-Station Verona Porta Nuova) is het 23 minuten wandelen.

Beoordelingen over Suite Elda

Beoordelingen

Goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

6,8

Netheid

10

Locatie

6,8

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10 – Goed

Luc

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Locatie is super!

De locatie is super, direct in het centrum en alles kan je te voet doen omdat Verona niet groot is. De ruimte van het appartement is goed, badkamer beetje klein maar dat is normaal in Italië. Zetelbed is aan vernieuwing toe. Er is genoeg aanwezig : handdoeken, dekens, kussens, servies, douchecréme/shampoo, wasmachine. Het zou wel een beetje properder mogen zijn.

4/10 – Matig

Eva, Sestri Levante

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Suite nel centro di Verona

Ho prenotato un appartamento descritto Suite ma molto deludente letto molto piccolo , arredamento quasi inesistente ed approssimativo , prezzo esagerato anche se nel centro di Verona, lo sconsiglio
1 nacht verbleven in september 2018

10/10 – Uitstekend

Elena Maria

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer