Dimora Arte e Vino Apartments ligt in de buurt van Casa di Guilietta en Piazza delle Erbe en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Dimora Arte e Vino Apartments ligt in Centrum van Verona, een wijk in Verona. Arena di Verona en Casa di Guilietta zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook Porta Nuova, een opmerkelijke bezienswaardigheid. Natuurhistorisch Museum en Giardini Pubblici Arsenale zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Verona
Zijn huisdieren welkom bij Dimora Arte e Vino Apartments?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 11.01 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Dimora Arte e Vino Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dimora Arte e Vino Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Dimora Arte e Vino Apartments?
Dit appartement ligt in Centrum van Verona, op 10 minuten wandelen van Adige River, Casa di Guilietta en Piazza delle Erbe. Ook Arena di Verona en Piazza Bra liggen op een kwartiertje wandelen. Station Verona Porta Vescovo ligt op 22 minuten wandelen.