Particuliere eigenaar

Tarakpalaceinn

Bed & breakfast in Mestre

Fotogalerie voor Tarakpalaceinn

3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Privékeuken
Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele accommodatie helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Tarakpalaceinn

Dear Guests,
In apartment I have 3 rooms and one bathroom. This apartment is located near by Venice, Mestre Train Station. During the check in guest may find me otherwise key will be in keybox. I will try my best to give my guest a home friendly environment. Hope guest will enjoy their stay.
Best Regards

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4F29QCVSQ

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze bed & breakfast ligt in Mestre. Rialtobrug en Teatro La Fenice zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Lido di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Venezia, Città Metropolitana di Venezia

In de buurt

  • Piazza Ferretto bevat straten
    Piazza Ferretto
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • M9 Mestre Museum
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Toniolo theater
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Haven van Marghera
    6 min. rijden - 3.9 km
  • Teatro Corso
    7 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Mestre Centro B1 - 5 min. rijden
  • Station Venezia Mestre - 11 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 20 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    11 min. wandelen
  • Soul Kitchen
    11 min. wandelen
  • Arcimboldo
    10 min. wandelen
  • Blue Cafè
    9 min. wandelen
  • Ristorante Cinese Delizie
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Tarakpalaceinn?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Tarakpalaceinn inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Tarakpalaceinn uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Tarakpalaceinn?

Deze bed & breakfast in Mestre ligt op 2 km afstand van Piazza Ferretto en M9 Mestre Museum. Ook Haven van Marghera en Forte Marghera liggen op 5 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Tarakpalaceinn