Geheel appartement

Nice Apartment Venice

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Nice Apartment Venice

Een slaapkamer met een bed, een bijzetbed, een nachtkastje, een lamp en een deur.
Een keukenschap met een koffiezetapparaat, een fles olie, en twee bakken met de aanduiding 'SALE' en 'ZUCCHERO'.
Een koelkastplank met drie pakken melk.
Een keukenblad met een doosje biscotti, een schaal met yoghurtbekers en een waterkoker.
Een slaapkamer met twee bedden, een nachtkastje en een tafeltje met een lamp.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 440 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice Apartment Venice

  • Appartement vlak bij Grand Canal
  • Nice Apartment Venice ligt in de buurt van Haven van Venetië en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Nice Apartment Venice bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders
    • (kleer)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 30 per verblijf

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Noodtrekkoord in badkamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Geluiddichte muren

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 30 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Via Gaspare Gozzi 36, Mestre, VE, 30172

In de buurt

  • Een historisch plein met een klokkentoren, traditionele gebouwen en terrassen.
    Piazza Ferretto
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • M9 Mestre Museum
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Toniolo theater
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Haven van Marghera
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Forte Marghera
    11 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Venezia Mestre - 7 min. wandelen
  • Mestre Centro B1 - 17 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Da Michele
    6 min. wandelen
  • McDonald's
    11 min. wandelen
  • Antica Focacceria Fiorentina
    6 min. wandelen
  • Rosticceria Cinese Chinatown
    1 min. wandelen
  • Chef Express
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice Apartment Venice?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Nice Apartment Venice inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Nice Apartment Venice uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice Apartment Venice?

Dit appartement in Mestre ligt op 15 minuten wandelen van M9 Mestre Museum en Piazza Ferretto. Ook Haven van Marghera en Forte Marghera liggen op 3 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen over Nice Apartment Venice

Beoordelingen

8,8

Uitstekend