Hotel Hesperia bevindt zich in Cannaregio, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een metrostation. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Stazione Marittima en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Cannaregio, 459 - Calle Riello, Venice, VE, 30121
In de buurt
Ghetto van Venetië
1 min. wandelen - 0.1 km
Joods Museum van Venetië
2 min. wandelen - 0.2 km
Grand Canal
4 min. wandelen - 0.3 km
Casino van Venetië
8 min. wandelen - 0.7 km
Piazzalle Roma
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 7 min. wandelen
Restaurants
Ai Scalzi
5 min. wandelen
La Lista bistro
5 min. wandelen
Trattoria Bar Pontini
5 min. wandelen
La Bella Pollastrella
5 min. wandelen
Bar al Parlamento
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Hesperia
Hotel vlak bij Grand Canal
Hotel Hesperia ligt op een steenworp van Piazzalle Roma en Rialtobrug en biedt een dakterras, een bibliotheek en een bar. Gratis wifi in de kamer en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Hesperia bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
3 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Grote koelkast/diepvriezer
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Beleid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Guests booking their stay in Venice are kindly requested to visit the #EnjoyRespectVenezia site www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia for important information and regulations applied in the city.
On certain dates of the year, visitors must pay an access fee of EUR 5-10 per person per day to enter Venice. Those with accommodation in Venice are exempt from paying this. Guests must however request an exemption voucher in advance and present it with an identity document on arrival. To check affected dates, fees and request an exemption, visit cda.ve.it/en/.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Hesperia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Hesperia inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Hesperia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Hesperia?
Dit hotel ligt in Cannaregio, op 10 minuten wandelen van Gugliebrug en Grand Canal. Ook Piazzalle Roma en Rialtobrug liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.