Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 50 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.70 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (retour, voor maximum 8 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht
Toeslag voor faciliteiten: EUR 15 per persoon, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1KCSF8YRV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Airmotel?
Ja, bij Hotel Airmotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 50 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Airmotel?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Airmotel van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Airmotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Airmotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Airmotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Hotel Airmotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km afstand van Piazza Ferretto, Winkelcentrum Porte di Mestre en Ospedale Villa Salus. Ook M9 Mestre Museum en Ospedale dell'Angelo liggen op 3 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 21 minuten wandelen en naar Stazione di Venezia Carpenedo is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 100 van 260 beoordelingen
10 - Uitstekend
100
Gastenscore: 8 - Goed. 101 van 260 beoordelingen
8 - Goed
101
Gastenscore: 6 - Redelijk. 43 van 260 beoordelingen
6 - Redelijk
43
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 260 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 260 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nicolo Nino Angelo
7 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
personale gentilissimo, ottimo hotel, consigliato
Nicolo Nino Angelo
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ramiro
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Its a good place to spend a night near to Venece.
Ramiro
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geoffrey
21 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Decent Hotel with good staff
Geoffrey
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paul
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice spacious room, clean and tidy, nice breakfast
Paul
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Victor
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Is a perfect place
Victor
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sindy
27 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and clean
Sindy
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandro
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Otimo Custo benefício
Otimo custo beneficio.
Alessandro
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
George
24 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quality at a reasonable price.
Very nice hotel, friendly staff, comfy room and excellent buffet breakfast. Convenient location for bus direct to Venice bus terminus.
George
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Osmany
28 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nice and convenient
Osmany
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Allan
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The sevice staff were absolutely fantastic!
Allan
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
christian
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel vieillissant. Personnel très agréable et serviable.
christian
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Atharvi
15 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious and clean room, easy to reach by public transportation. Check in was also quick. Not the most modern renovations but a good clean place to stay
Atharvi
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cristina
16 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We recently had the pleasure of staying at AirMotel and was thoroughly impressed by the exceptional level of service provided by the staff. From the moment we arrived, we were greeted warmly and made to feel incredibly welcome.
Cristina
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gulay
7 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super contente
Personnel super sympa et serviable
Chambre propre
Hôtel très bien desservi par les transports
Gulay
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Marni
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The WiFi did not work during our entire 5 day stay, which was a big problem. The parking was convenient. The air conditioning was heavenly. Not too many amenities but overall an okay place to stay.
Marni
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hatem
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Hatem
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adem
29 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Şehir merkezinde aileye uygun otel.
Konumu, temizligi, personelin iletisimi ve ücret olarak en uygun otel. 4 kisilik aile olarak konakladigimiz bu otel ile ilgili hic bir sikayetimiz olmadi. Kalmanızı öneririm.
Adem
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mario Edvin
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to park and friendly staff. The room was OK.
There is a bus station near the hotel so you can easily reach the train station, However, if you want to go to Venice by bus, you need to walk 10 - 15 min to another bus stop.
The hotel could provide a vending machine for buying some water / juice / snack once after 11 pm there is no one working at the reception.
Mario Edvin
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rowena
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are accomodating, friendly,and courteous. Excellent staff. Bus ticket to Venice is available at the front desk. Hotel is clean and spacious. Buffet breakfast is excellent. Highly recommended!
Rowena
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ayse
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevlig hotell
Personalen var mycket trevliga, glada och hjälpsamma, vilket gjorde vistelsen extra angenäm. Rummet var rent och välskött, med bekväma sängar som bidrog till en god natts sömn. En liten förbättring skulle kunna vara att luftkonditioneringen var något svag, vilket ibland påverkade komforten.
Frukosten var helt okej, och det var alltid någon som serverade kaffe och te, vilket uppskattades. Sammanfattningsvis är detta ett trevligt boende med några små förbättringsmöjligheter för att göra gästupplevelsen ännu bättre.
Ayse
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Laura
29 mei 2023
Negatief: Personeel en service
Not an ideal stay
Laura
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Young Chul
7 apr 2024
Need to improve on the amenities
Young Chul
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
6 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout etait parfait .chambre spacieuse .la proprete.le petit dejeuner excellent.le parking.et l'accueil tres chaleureux.merci encore.sejour 4 jours parfait.10.je recommande vivement
Robert
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rasoul
23 apr 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall, it's good for the price. However, the accommodation is old and lacks soundproofing. We had trouble sleeping due to noise from footsteps and activity in the rooms above and the hallway, especially late at night and early in the morning.
Rasoul
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raul
6 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima hospedagem
Nossa estadia foi excelente, café da manhã e localização ótima em Veneza Mestre. Anúncio do hotéis.com , " quarto triplo acomoda quatro hóspedes" dá interpretações errôneas. Não houve interesse de arrumar o anuncio, mesmo após relatarmos o problema do app . Tivemos que pagar por uma cama extra para minha filha de 16 anos.