Geheel appartement

Corte Sconta Mini Loft

Dit appartement met een kitchenette ligt op wandelafstand van San Marcoplein

Fotogalerie voor Corte Sconta Mini Loft

Premium appartement | Dineren op de kamer
Exterieur
Premium appartement | Woonruimte | Ledtelevisie
Paviljoen
Premium appartement | Een kluis op de kamer, een bureau, geluiddichte muren

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

Max. aantal: 240 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Airconditioning
  • Gratis wifi

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Corte Sconta Mini Loft

Dit appartement met een kitchenette ligt op wandelafstand van San Marcoplein
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in dit appartement van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon of terras.Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, badjassen, een bidet en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van ledtelevisie. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.

Talen

Engels, Frans, Italiaans, Spaans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Badjassen
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Led-tv van 32 inch

Buiten

  • Gemeubileerd balkon/terras
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisje
  • Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Geluiddichte muren
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10-16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari t/m 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10-16 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 50 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B45A5SUK9T
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Corte Sconta Mini Loft Apartment Venice
Corte Sconta Mini Loft Apartment
Corte Sconta Mini Loft Venice
Corte Sconta Mini Loft Venice
Corte Sconta Mini Loft Apartment
Corte Sconta Mini Loft Apartment Venice

Over deze buurt

Kaart
Castello, 6455, Venice, VE, 30121

In de buurt

  • Rialtobrug - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • San Marcoplein - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Basiliek van San Marco - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Dogenpaleis - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Grand Canal - 26 min. rijden - 3.1 km

Restaurants

  • ‪6342 a le Tole - ‬2 min. wandelen
  • ‪Al Vecio Canton - ‬5 min. wandelen
  • ‪Luna Sentada - ‬5 min. wandelen
  • ‪Agli Artisti da Piero - ‬5 min. wandelen
  • ‪Local Venezia - ‬6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Corte Sconta Mini Loft?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Corte Sconta Mini Loft voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Corte Sconta Mini Loft inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Laat inchecken kan tussen 19.30 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Corte Sconta Mini Loft uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Corte Sconta Mini Loft?

Dit appartement ligt in Castello, op 10 minuten wandelen van Fondamenta Nuove, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 29 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen over Corte Sconta Mini Loft

Beoordelingen

8,8

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

8,4/10

Netheid

9,0/10

Voorzieningen

9,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

8,0/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

8/10 – Goed

Ludwig

Positief: Netheid
sehr schönes Appartment, toll renoviert, gute Lage, alles da, was man braucht - aber der Check in geht über das Hotel Canareggio, was mit Gepäck 30 Minuten entfernt ist. Leider nur zu empfehlen, wenn man mit wenig Gepäck unterwegs ist.
5 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Jena

Reisde met partner
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice to have a space to our own vs a hotel during our three week trip around Europe. Place was comfortable and staff was wonderful.
3 nachten verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Frédéric

Positief: Netheid, comfort kamer

Très bien

Il faut passer chercher les infos et finaliser le règlement (taxe de séjour + ménage) dans un hôtel avant de se rendre dans le logement. La jeune femme de l'accueil parle très bien le français. Au niveau du logement, rien à dire. Calme, propre, tout le nécessaire pour passer un bon séjour
3 nachten verbleven in november 2023

8/10 – Goed

lorianne

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
endroit très sympa, à 10 min à pied de la plazza San Marco. Le côté pratique de pouvoir se faire ses propres sandwich et son petit déjeuner. Il manquait quelques accessoires comme un tapis de douche, un grille pain et un torchon. Mais sinon c'était très bien.
4 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Ursula

Positief: Netheid, comfort kamer

What a lovely place

Wonderful stay in Venice! Beautiful appartment in a quiet area. Well equipped kitchen. Good bed. Nice bathroom. And the terrace - so enjoyable to sit outside. Wifi worked nicely. Staff extremely helpful. Hope I can come back soon!
7 nachten verbleven in mei 2022

6/10 – Redelijk

Paul

Positief: Netheid

Great location, needs a little attention

The location was great. Away from the main tourist spots, very quiet and close to some local favorite markets/cafes/shops. I think we may have been one of the first people to stay here because a few basic elements were missing. Wi-Fi was very choppy. Could be a service provider issue. TV didn’t work. We texted the property manager and they responded with “it works” but made no effort to fix. No paper towels or dish towels. For an apartment with a fully stocked kitchen, making meals was made difficult by the lack of those items. We were given 2 rolls of toilet paper for 6 days. Had to buy more. Wall units only blew heat, no air Washing machine took 3 hours to run and we had to buy our own detergent. No shelves in the bathroom or shower and hooks didn’t work for towels. No light in the bedroom - couldn’t see inside the closet even in the daylight. For €100 (towels, lamp, shelves) and a little care toward the Wi-Fi and TV, it could be made to be a very comfortable place.
5 nachten verbleven in april 2022