Casa Genoveffa

Bed & breakfast met gratis ontbijt, in de buurt van San Marcoplein

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
  • Keuken

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Appartement, 1 slaapkamer (San Marco)

Hoogtepunten

Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een regendouche
Een privébadkamer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite, 1 slaapkamer (Canal Grande)

Hoogtepunten

Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een regendouche
Een privébadkamer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 queensize zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa Genoveffa bevindt zich in La Giudecca, een wijk in Venetië, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Teatro La Fenice zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Lido di Venezia. Marina di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Calle del Forno 472, Giudecca, Venice, VE, 30133

In de buurt

  • Zattere
    Zattere
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • View of Campanile and Doge’s Palace in St. Mark’s Square from the lagoon.  Venice joined the list of UNESCO World Heritage Sites in 1987.
    Bacino San Marco
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Peggy Guggenheim-museum
    Peggy Guggenheim-museum
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Teatro La Fenice toont interieur en theaters
    Teatro La Fenice
    40 min. rijden - 5.4 km
  • Giudecca 795
    6 min. wandelen - 0.6 km

Restaurants

  • Ristorante da Gianni alle Zattere
    10 min. wandelen
  • Gelateria Nico
  • Corner Pub
  • Executive Lounge Hilton
    7 min. wandelen
  • Ae Botti
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa Genoveffa

Bed & breakfast vlak bij Grand Canal
Dicht bij San Marcoplein en Piazzalle Roma ligt Casa Genoveffa, waar gasten onder andere kunnen genieten van een gratis continentaal ontbijt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Genoveffa bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met regendouches
  • Televisies met digitale zenders
  • Keukens, koelkasten en kookplaten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 13.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer

Voorzieningen

  • Bagageopslag

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Tv met digitale zenders

Eten en drinken

  • Keuken
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 5 kg per huisdier

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa Genoveffa Venice
Casa Genoveffa Bed & breakfast
Casa Genoveffa Bed & breakfast Venice

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Genoveffa?

Ja, bij deze bed & breakfast zijn honden en katten met een maximumgewicht van 5 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa Genoveffa inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Genoveffa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat Casa Genoveffa?

Deze bed & breakfast ligt in La Giudecca, op 2 km afstand van Giudecca 795, San Marcoplein en Rialtobrug. Ook Piazzalle Roma en Grand Canal liggen op 2 km afstand.