Ca' del Cinema

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior driepersoonskamer, 1 slaapkamer, privébadkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ca' del Cinema ligt in Venetië in het stadscentrum. Brug der Zuchten en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Venetië. Ook Basiliek van San Marco en San Marcoplein zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Calle del Morion 2954, Castello, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Brug der Zuchten
    Brug der Zuchten
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Basiliek van San Marco
    Basiliek van San Marco
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    13 min. wandelen - 1.1 km

Restaurants

  • Gelateria Bucintoro Ristorante
    7 min. wandelen
  • Trattoria Da Giorgio
    5 min. wandelen
  • Ristorante al Gabbiano
    7 min. wandelen
  • C'e Pizza e Pizza
    4 min. wandelen
  • Bragora
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ca' del Cinema

  • Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Brug der Zuchten
  • Ca' del Cinema bevindt zich dicht bij Dogenpaleis en Basiliek van San Marco en biedt een terras, een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een à la carte ontbijt (toeslag), snelle incheckservice en meertalig personeel
    • Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en bagageopslagruimte
    • Een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 35 inch met satellietzenders en een dvd-speler
    • Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen

Gezinsvriendelijk

  • Dvd-speler
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 20 treden naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Gladde vloer in de kamer

Meer

  • 1 etage
  • 1 gebouw
  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 1200

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Flatscreen-tv van 35 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluisje

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Btw-nr. - 02881330274
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4FFRT42SR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca' del Cinema?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Ca' del Cinema zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca' del Cinema inchecken?

Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ca' del Cinema uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ca' del Cinema?

Deze bed & breakfast ligt in Castello, op 15 minuten wandelen van Brug der Zuchten, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op 15 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca' del Cinema

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

8,6

Locatie

9,6

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Kaoru

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
バスタブが広くてゆっくり旅の疲れを取ることができました。
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bob

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place in great location. Loved the older region. And much quieter than the area by the Riolta bridge. Also staff was excellent!
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geeta

Positief: Netheid, personeel en service
Lovely homely feel and my teenage daughter loved playing with Minou the cat.
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tomas

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was very nice and rustic. Love the cat!
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHRIS

Positief: Voorzieningen
Loved it loved it loved it. Huge room and bath combo. With in walking distance of everything. If we did not struggle with water taxis this would have been a perfect trip to Venice. Motel was awesome.
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room size for Venice was large
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eldon

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous suite! Coffee in the morning was the only issue!!
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was our first time in Venice and we got there at night. Not being from there, I was on edge walking through the narrow alleys that were not always well lit. Once we got to our bed and breakfast though, as soon as we opened the door, it was wonderful. The staff and the amenities were great.
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angela

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place to stay in Venice

Quiet, clean, and comfortable hotel. Our room was beautifully decorated and had plenty of storage room. 8 minutes walk from San Marco square and 11 min from waterbuses'. Nicole, the owner, kept in touch with us and helped up us with a lot of info of how to get around. Monica, who cleaned our room daily and served us breakfast is very nice and funny. Loved her and we loved the place! Definitely, we'll come back again!
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yinka

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Wonderful

We had one of the rooms next to the living room area. It was spotless and very spacious with a separate private bathroom. Loads of cupboard and wardrobe space. A small fridge to keep our drinks cool. Nice quiet neighbourhood with some corner shops and small supermarkets. Google maps is a must as the narrow cobbled streets are quite similar and it’s easy to tAke a wrong turn and get lost. Nicole was always available via email for any questions and Michelle was available if there were any questions about the room.
4 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terry

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicole was excellent at communicating and both her and Monica were so warm and welcoming. The room, common area, and patio were spotless with beautiful furnishings and decor. Such a nice, comfortable and safe place to stay in a great walkable location. Minou, the friendly black cat was the icing on the cake. Absolutely loved my stay and will recommend to friends and anyone going to Venice.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Frank

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Review of Ca de Cinema

We appreciated that the hotel was within walking distance to the places we wanted to visit in Venice, but relatively quiet and away from the crowds.
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sandrine

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent

J'ai passé un temps fou à chercher le lieu idéal pour notre séjour et je l'ai trouvé chez Francesca et Giuseppe ! Je recommande vivement !
5 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

vicki

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Feel like a star at the Ca' del Cinema

This is our second trip to this wonderful hotel. The owners are so warm, welcoming and inviting it feels like we have known them for years. The location is perfect for us in the not so crowded area of Venice where you can see more how the real people live in this amazing city. It is also a special treat to go to Murano and visit the former church (Santa Chiara) that Giuseppe (who runs the hotel with wife Francesca) owns. The whole experience of staying there feels like some sort of backstage tour of Venice that you may not get if you stay somewhere else. we love it!
3 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Katie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Quiet area, but close to all the main attractions

We had a wonderful end to our honeymoon in Venice, made extra special by our stay here. Francesca is a wonderful host and made sure we had everything we needed. We felt very well looked after. The room and public areas were elegant and spotlessly clean and the tea and coffee making facilities in reception were greatly appreciated. The hotel is out of the main tourist area, which makes it a peaceful spot, but it is in very short walking distance to all the places you're likely to want to visit and to vaporetto stops for both the Grand Canal and the islands and airport, which gives you the best of both worlds. There are some lovely and untouristy restaurants nearby - trattoria Johnny and da Alvise. I would certainly make Ca' del Cinema my first choice for a future visit.
3 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Calum

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great hotel outside for a visit to Venice

This is an awesome hotel I would highly recommend. Perfect for exploring Venice. Francesca was extremely helpful throughout our stay and our room was a great size!.
2 nachten verbleven in juni 2017
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

편리하고 깨끗한 호텔

관광하기 편리하다.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Natalie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Amazing B&B! Highly recommend! 5 stars!

Extremely accommodating was Francesca and her husband Giuseppe. They made us feel right at home. The facility was extremely clean and modern/updated. They were resourceful in providing local Venice information for our trip. Location was perfect. It's a 10 minute walk from St. Marks Square, but not in a commercial area which is great. They provide FREE WIFI that actually works really well compared to other locations. They provided comfy white slippers in the bedroom which is a nice touch.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nails

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Wonderful little B&B tucked away in Venice

The proprietors were wonderful. We kept changing our arrival time but finally arrived to a warm greeting and great advice about where to go to eat, things to see, best times, etc. The advice was spot on, and as a side benefit, we went to their recommended glass shop and had a fantastic experience as well. Breakfast was great; the room was very clean and beds comfortable. Not the fanciest nor most expensive B&B but our favorite place on the entire 2 week trip. Very happy with our experience.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jason

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place. Enjoyed our stay.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eveline

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Komfortables sauberes kleines Hotel

Sehr nette Gastgeber, riesiges Zimmer mit separatem Badezimmer, sehr schön möbliert, großes Bett mit guter Matraze
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

pilar

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Habitacion preciosa

Los dueños fueron muy atentos y amables.nos explicaron en todo momento sonbre cualquier duda
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jen

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place to stay!

We had a lovely stay at Ca' del Cinema in Venice. Great location...far enough away from St. Mark's square that it was quiet, but we were still a 15 minute walk or so from everywhere we wanted to go. Convenient to a water bus stop that we utilized to and from the train station and on a day trip to the islands of Murano and Burano. Francesca was helpful in providing precise directions and recommending area restaurants. She also directed us towards her husband Giuseppe's glass artists' workshop on Murano which was a wonderful experience. He treated us so well while we were there and it was fascinating to see examples of what the island artists are capable as well as a demonstration. Hope to return in the future!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Experience Venice

Lovely warm welcome. Beautiful accomodation Very clean and centrally located
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mégane

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Séjour en amoureux au top

Séjour de 2 nuits dans ce magnifique B&B. Accueil très très chaleureux. L'hôte parle le français ce qui est bon à savoir. Quant à la chambre aucune déception. Chambre très propre et spacieuse.Lit très confortable. Salle de bains propre. Le petit déjeuner est copieux. Rien à redire. Séjour au top ! Je recommande vivement cet hôtel pour un séjour à Venise et ses alentours.