Holiday Home Diana ligt in Vela Luka. Bezoek Haven van Hvar en Haven Jelsa als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand Zlatni Rat en Natuurpark Lastovo-archipel. Bekijk onze reisgids voor Vela Luka
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Holiday Home Diana
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een tuin, maar ook barbecues en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. De 3 kamers beschikken elk over 8 slaapkamers en beschikken elk over gratis wifi. Naast een keuken met een koelkast tref je er ook een flatscreentelevisie met kabelzenders en 6 badkamers aan.
Holiday Home Diana heeft 3 kamers met airconditioning. De keukens beschikken onder meer over een koelkast. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Koelkast
Slaapkamers
8 slaapkamers
Badkamer
6 privébadkamers
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 5 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of een schoonmaaktoeslag betalen (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.90 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.95 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
Elektriciteitstoeslag: EUR 0.38 per kWh, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR60894893161
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Holiday Home Diana Vela Luka
Holiday Home Diana Private vacation home
Holiday Home Diana Private vacation home Vela Luka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home Diana?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home Diana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home Diana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home Diana?
Dit vakantiehuis in Vela Luka ligt op 52 km afstand van Haven Palmizana, Oude stadskern van Korčula en Banje Strand. Ook Korčula Veerbootterminal en ACI Marina Korcula liggen op 52 km afstand.