Stunning home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside
Geniet van een heerlijk verblijf in dit idyllisch gelegen vakantiehuis met zwembad en uitzicht op zee.
Dit gezellige huis combineert rustiek en comfort op een zeer aangename manier. Vrolijke kleuren en zacht natuurlijk licht verlevendigen het interieur, terwijl een comfortabele zithoek je uitnodigt om uren te blijven hangen. Of je nu leest, naar muziek luistert of je favoriete serie streamt, je zult snel tot rust komen en je batterijen opladen.
Spring 's ochtends in het zwembad voor een verfrissende duik en geniet van de rust die je omringt. Ontspan daarna op het terras, vanwaar je een fantastisch uitzicht hebt op de groene omgeving en de zee. Trek je terug op een ligstoel met een goed boek voordat je 's avonds geniet van de zonsondergang met uitzicht op de Adriatische Zee.
Wandel naar het strand en geniet van het kristalheldere water en de rustige kustlijn van het eiland Korcula. Verken het charmante stadje Vela Luka met zijn haven, kleine winkeltjes en gezellige restaurants direct aan zee. Maak een boottocht langs de kust of naar verborgen baaien en naburige eilanden.
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Vela Luka. Bezoek Vela Spila en Stari Grad Vlakte, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Proizd Island en Grapčeva Cave. Bekijk onze reisgids voor Vela Luka
Beschikt Amazing home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amazing home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Amazing home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing home in Vela Luka with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 5 km afstand van Vela Spila, Church of St. Joseph en Olijfoliemuseum. Hum Hill Viewpoint ligt op 9,5 km.