Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Amplia Casa Privada
Fotogalerie voor Amplia Casa Privada





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa de Gertrudis - Traditional Spanish house , just 200m from sandy beach
Casa de Gertrudis - Traditional Spanish house , just 200m from sandy beach
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 15 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Vejer de la Frontera, Cádiz
In de buurt
Playa de El Palmar2 min. wandelen - 0.2 km
Playa de La Fontanilla8 min. wandelen - 0.7 km
Playa de los Bateles13 min. rijden - 9.4 km
Playa Fuente del Gallo15 min. rijden - 11.2 km
Puerto de Conil22 min. rijden - 17.0 km
Restaurants
- Hostal La Ilusión9 min. wandelen
- Restaurante Fco. Alferez8 min. wandelen
- Restaurante La Torre17 min. wandelen
- Restaurante Casa Juan5 min. wandelen
- El Pico De La Ola14 min. wandelen








