The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking
✦ About this property
A comfortable stopover just minutes from the A20 motorway, right in the heart of Vatan!
Welcome to Le Saint-Laurian, a fully equipped one-bedroom apartment accommodating up to 4 guests. Perfect for a break on your holiday journey, a family stay, exploring the Berry region, or spending a few days here on a business trip.
🚗 Close to the A20 & free parking 🔑 Self check-in 📶 Fibre WiFi 🛏️ 1 bedroom + sofa bed 🍳 Fully equipped kitchen 👕 Washer-dryer 🥖 Shops and restaurants within walking distance
Located in the centre of Vatan, an official “Village Étape”, Le Saint-Laurian is particularly convenient for travellers using the A20 on the Paris–Toulouse route: leave the motorway, enjoy a proper night's rest and easily continue your journey the next morning.
Everything is also provided for longer stays: a fully equipped kitchen, Fibre WiFi, dishwasher and washer-dryer.
Book your stopover in Vatan and enjoy an entire apartment rather than just a room.
✦ The property
🌟 LE SAINT-LAURIAN – COMFORT • VATAN CENTRE • A20 🌟
The apartment includes a separate bedroom, a living room with sofa bed, a fully equipped kitchen and a bathroom.
🛌 BEDROOM & LIVING AREA
→ Separate bedroom with a comfortable double bed → Sofa bed in the living room, ideal for 1 adult or 2 children → Up to 4 guests → HD TV → High-speed Fibre WiFi → Bed linen and towels provided → Travel cot available free of charge upon request
A washer-dryer is available for your use, particularly convenient for families, business travellers and stays of several days.
🚗 A CONVENIENT STOPOVER ON THE A20
Vatan is officially recognised as a “Village Étape”, making it a convenient place to break up a long journey.
→ Quick access to the A20 motorway → Ideal on the Paris–Toulouse route → Free public parking nearby → Self check-in → Restaurants and shops within walking distance
Arriving late? Thanks to the secure key box, you can check in independently from 4:00 PM.
💼 ALSO IDEAL FOR BUSINESS TRAVELLERS
Travelling for work in the area? Le Saint-Laurian gives you the comfort of an entire apartment, with Fibre WiFi, a kitchen, washing facilities and a living area, whether you are staying for one night or several days.
🥖 VATAN: EVERYTHING WITHIN WALKING DISTANCE
The apartment is located in the heart of Vatan. Nearby you will find:
Le Saint-Laurian is also a convenient base for exploring the surrounding area:
→ ZooParc de Beauval → Château de Valençay → Châteauroux → Vierzon and the Canal de Berry → Brenne Regional Natural Park → Villages and castles of the Berry region
✦ Guest access
🔑 Self check-in
Check-in: from 4:00 PM Check-out: by 11:00 AM
Access to the apartment is via a secure key box, so there is no need to arrange a meeting to collect the keys.
✦ Other things to note
🧹 Professional cleaning
Cleaning and laundry are handled by a professional company. Bed linen and towels are prepared for your arrival.
💬 We are available 7 days a week by message or phone if you need any assistance during your stay.
Whether you are stopping for one night on your journey, staying for a few days for work, or exploring the Berry region, make Le Saint-Laurian your base and enjoy a simple, comfortable stay in the heart of Vatan.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Vatan in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Fotografiemuseum en Automobielmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kastelen van de Loire en Château de Valençay. Bekijk onze reisgids voor Vatan
Chateauroux (CHR-Chateauroux - Centre) - 19 min. rijden
Restaurants
La Plaisance
5 min. rijden
Relais Routier la Plaisance
6 min. rijden
Chouchou
1 min. wandelen
Chez Chouchou
2 min. wandelen
Le sourire au coin
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking?
Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking?
Dit appartement ligt in het centrum van Vatan, op 8,5 km van Fotografiemuseum en op 25 km afstand van Église Saint-Cyr en Kastelen van de Loire. Ook Château de Valençay en Automobielmuseum liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen over The Saint-Laurian • Near the A20 • Vatan Center • Parking