Gehele woning·Particuliere eigenaar

Thoughts at the view from the terrace - a little paradise

Fotogalerie voor Thoughts at the view from the terrace - a little paradise

Uitzicht op een meer met bergen op de achtergrond, een wit gebouw met balkon en weelderige begroeiing.
Een zwembad omringd door weelderige begroeiing en een bergachtige achtergrond.
Een eetruimte met een tafel voor twee, een kroonluchter en uitzicht op het landschap door grote ramen.
Een gezellige woonkamer met uitzicht op een berg, een open haard en een hond.
Zwembad met uitzicht op een meer en bergen, omringd door weelderige begroeiing en witte tuinmeubels.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5165 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Thoughts at the view from the terrace - a little paradise

  • De villa is gelegen aan het prachtige meer van Lugano: 8 km ten oosten van Lugano en 4 km van Porlezza in Italië. Side, op de zonnigste zuidelijke helling van het meer van Lugano in een uniek landschap. In een van de mooiste woonwijken (prominente buren - acteurs, zangers, televisieproducenten), in de 3e Rij huizen boven het meer aan een rustige doodlopende weg, dus geen straatlawaai. Genesteld in een prachtige mediterrane afgelegen tuin met palmbomen, olijven en citroenen, met uitnodigende wandelingen. Idyllische dromerige villa die het hele jaar door kan worden gebruikt.
    Royaal en exclusief ingericht, salon (36m2) satelliet-tv, eetkamer, 2 slaapkamers (ruimte voor 5 personen), 2 badkamers / toilet, woonkamer, keuken (vaatwasser, magnetron, Jura-koffiezetapparaat, ...) Uitzicht vanuit alle kamers op het meer, groot overdekt terras met zitje, zwembad, afgelegen met een prachtig uitzicht over het glinsterende meer naar Lugano, garage en 150m onder het huis groot omheind zwemgazon met aanlegsteiger.

    We zijn natuurlijk heel blij als we onze gasten gelukkig kunnen maken. Dit is gewoon ons doel.
    'Luxe is de tijd die we nemen voor dingen die belangrijk voor ons zijn. Geef jezelf en je geliefden deze keer. Alleen de zeldzame blijft de speciale, en dat is precies wat u zult vinden in onze romantische villa, de ideale plek om te dromen. deze rust en sfeer staat garant voor pure ontspanning voor lichaam, geest en ziel.
    Kerst incl. Kerstboom en kerststempel.


    Gollf-vakantie: vanuit deze villa kunt u stressvrij uw golfwensen nastreven.
    De mooiste golfbanen zijn te vinden binnen een straal van 7 - 30 km.
    Of u nu op meer dan 1.000 meter op alpenweiden, of aan het meer van Lugano, het Comomeer + Lago Maggiore, u vindt de mooiste en elegantste golfbanen in de omgeving.

    Als de gewenste datum niet meer beschikbaar is ???: Een kijkje in onze Villa Ulivi aan het Gardameer Obj. Nr. 2073615
    Gasten die ooit op vakantie zijn geweest in onze villa komen meestal terug en boeken vaak voor volgend jaar als u ons de sleutel terugstuurt na de vakantie.
    Bewaar onze gegevens van internet en registreer voor een reservering in het najaar
     volgend jaar.

    We hebben ook twee prachtige, zeer exclusieve appartementen in Porec - Istrië. Een compleet andere vakantie aan zee. Kijk naar appartement nummer 2028717 + 547077

    Wij verheugen ons op uw aanvraag en begroeten u hartelijk vanuit Salzburg
    De familie Schmied-Hansen

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Zwembad/spa

  • Privézwembad
  • Verwarmd zwembad

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Stereo-installatie
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Boot
  • Golf
  • Optionele golfprivileges
  • Verwarmd zwembad
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Casino in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 165 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Valsolda. Villa del Balbianello en Villa Monastero zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Bellagio. LAC Lugano Arte e Cultura en Swissminiatur (miniatuurpark) zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of waterskiën of beleef avonturen zoals mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Valsolda
Meer villa's in Valsolda
Kaart
Valsolda

In de buurt

  • Een kuststad met een opvallende berg, een groot waterlichaam en een dichte bebouwing.
    Meer van Lugano
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een groot, roze gebouw met een groene koepel en een wimpel.
    Palazzo dei Congressi
    14 min. rijden - 11.2 km
  • Een historisch gebouw met versierde gevels en een overdekte ingang.
    Via Nassa
    15 min. rijden - 11.5 km
  • Fogazzaro bibliotheek
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Villa Fogazzaro
    3 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Melide - 19 min. rijden
  • Station Lugano Funicular - 23 min. rijden
  • Lugano (LUG-Agno) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Affresco Pub
    30 min. rijden
  • Osteria Funicolare
    18 min. rijden
  • La Bottega di Gandria
    7 min. rijden
  • Cristal Domino
    30 min. rijden
  • Osteria La Lanterna
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Thoughts at the view from the terrace - a little paradise over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Thoughts at the view from the terrace - a little paradise?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Thoughts at the view from the terrace - a little paradise inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Thoughts at the view from the terrace - a little paradise uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Thoughts at the view from the terrace - a little paradise?

Deze villa ligt aan het water, op 2 km afstand van Meer van Lugano en Villa Fogazzaro. Toren van Osteno-Clainoo ligt op 3,3 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Thoughts at the view from the terrace - a little paradise

9,6

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

9,8

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 46 van 56 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 56 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 56 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 56 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 56 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Einfach fantastisch!
10 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Meine Traumvilla

Schickes Ambiente, schönes Wetter, gutes Essen, traumhafter Blick auf den See
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Schöne Lage

Der Aufenthalt war schön. Wir konnten uns erholen
7 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very nice location! Perfect for relaxing.

Very nice location! Perfect for relaxing.
5 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very cool

Excellent villa
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Es war wirklich ein sehr schöner Urlaub

Wir werden auf jeden Fall wieder kommen, ein wunderschöne Haus mit perfekte Aussicht
6 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr schönes Objekt

Tolle und ruhige Lage! Der Garten und die Terrasse laden zum entspannen ein.
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

ein kleines Paradies

ein kleines Paradies beschreibt die Villa vortrefflich!
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles bestens.

Luxus Villa wie ein Museum. Tolle Wetter und super Lage.
9 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Hervorragend
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Vue magnifique sur le lac. Maison bien placée pour sillonner dans la région. Dommage qu'il n'y ait pas de Wi-Fi surtout avec un jeune ado.
10 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place with panoranic views

We loved our stay. Excellent location, beautiful views and well equipped house. Some excellent restaurants at walking distance. Only small downside was the lack of WIFI
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely villa with amazing views

We stayed 4 nights but wished it had been longer. The villa is lovely with 180 degree views of the lake. It is very well equipped and has a comfortable king size bed. There are good restaurants nearby.
4 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Villa Panamora

Beautiful views - very comfortable. Easy to communicate with the owner, Wolfgang when required. A highly recommendable property!
11 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Schmuckes Ferienhaus

Super Lage, ruhig, schöne Aussicht. Gute Kommunikation mit nettem Vermieter. Kommen gerne wieder👍
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Berge und See immer im Blick

Die einmalige Lage der Villa hat auch beim diesjährigen schlechten Wetter den Urlaubsgenuss nicht geschmälert. Erholung pur...
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles super

Tolles Haus Perfekte Lage, sehr privat und ruhig. Alles da, was man braucht. Pool sauber und warm. Garage auch für größeres Auto vorhanden. Super Restaurant in 100 Meter Entfernung.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great view and location

The property was impressive. Very nice accommodations with great views from any angle. One thing that we missed, however, was a reference manual introducing us to and explaining the ins and outs of the property. Fortunately the owner (Wolfgang) was available and responsive by email. Overall a very nice place to stay.
29 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Traumhaft schöner Aufenthalt

Das Haus ist zauberschön! Individuell und liebevoll eingerichtet. Der Blick vom Wohnzimmer auf den See ein Traum! Die Terrasse wohl der schönste Platz am Luganer See. Der abgeschlossene und uneinsehbare Garten schön gestaltet und auch sehr praktisch mit unserem Labrador. Es war soo schön!
8 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent experience!

The amazing views and gardens of this house make this the most beautiful spot we have ever stayed. There are many locations in and around the house to sit and enjoy the 180 degree view. Ristorante Del Pellegrino a few minutes walk away was our favorite. Say hi to Carlo!
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Traumhafte Tage in der Villa mit Blick auf den Luganer See

Wir waren im März in der Villa. Die Sonne scheint den ganzen Tag in den Salon. Vom Salon bietet sich ein Panoramablick auf den See. Die Heizung funktioniert perfekt. In der Villa war es schön warm. In der Küche fehlt es an nichts. Sowohl Besteck, Teller etc. als auch Gewürze. Nachts ist es absolut ruhig. Wir haben gut geschlafen. Das Bad ist modern. Eine Privatstrasse führt zum Haus und zur Garage. Vom Eigentümer haben wir eine perfekte Beschreibung zu Anreise und dem Aufenthalt erhalten. Was man noch wissen muss: Für die Endreinigung ist eine Pauschale von 100 Euro fällig. Für die Heizung haben wir eine Pauschale von 100 Euro für eine Woche bezahlt. In Porlezza (Richtung Menaggio) befindet sich ein großer Supermarkt von Iperal. Wir können die Villa empfehlen. Absolut perfekt für schöne Tage am Luganer See.
6 nachten verbleven in maart 2023
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Urlaub im Paradies

So ein Glück muss man haben!!! Das war unser erster Gedanke, als wir die Villa Panorama betraten. Und dieser Eindruck vertiefte sich von Tag zu Tag. Ausschlaggebend hierfür waren nicht nur der grandiose Blick auf den Luganosee, sondern die mit so viel Geschmack und Liebe zum Detail eingerichteten Räumlichkeiten, sowie der wundervoll gestaltete mediterrane Garten mit kleinem Pool, den wir sogar schon Anfang Mai genießen konnten. Es gibt nichts, was es hier nicht gibt! Angefangen von viel schönem Geschirr, Gläsern und Besteck, Bücher für jeden Geschmack, gute Tipps für Ausflüge und Restaurants, usw. Der große Fernseher war für uns tabu, wir genossen viel lieber jeden Abend den grandiosen Blick auf den See bei einem guten Glas Wein. Unser Resümee nach einer traumhaft schönen Woche: Hier würden wir nur mit einem kleinen Koffer auf Dauer einziehen und natürlich: Wir kommen wieder!!!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Herbsturlaub

Vermieter sehr nett. Das Haus ist für 4 Personen, die Reserveliege hat definitiv seine Tage hinter sich. Das weiß der Vermieter auch. In dem Haus sind viele private Dinge des Vermieters. Das gibt dem Haus zwar eine persönliche Note aber als Urlauber bringt man ja auch eigene Sachen mit für die es dann keine Abstellfläche gibt. Leider war der Pool schon geleert obwohl bis Oktober zur Verfügung drin steht. Zudem stand die zusätzliche Heizkostenpauschale nicht in der Kostenaufstellung. Um eine leere Gasflasche hat sich der Vermieter sofort gekümmert, allerdings war auch die Ersatzflasche leer so dass unser Abendessen ausfiel. werdennkonnte.
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Locatie
Negatief: Netheid, communicatie

Pool Mitte Juni nicht nutzbar!

Wir wussten vorher, dass es kein Internet/WLAN im Haus gibt, aber bei DER Aussicht entschieden wir uns, das für eine Woche in Kauf zu nehmen. Soweit alles ok!Das Haus war sauber und gut ausgestattet.Allerdings: wenn wir als Familie ein Haus MIT Pool buchen, möchten wir auch, dass der Pool benutzbar ist. Leider war das nicht der Fall und unsere Urlaubslaune dadurch schnell „im Keller“. Daran änderten auch die mehrfachen Kurz-Besuche der herbeigerufenen Poolfirma nichts, im Gegenteil: auch mit viel Chemie konnte man in dem schaumigen, dunkelgrünen Wasser nicht baden und die täglich neue, aber vergebliche Hoffnung auf Bade-Spass wich nach 5 heissen Tagen endgültig der Gewissheit, dass der geplante Badeurlaub keiner mehr wird!Leider erfolgte auch die vom (immer freundlichen und augenscheinlich bemühten) Vermieter bereits am 3.Urlaubstag versprochene finanzielle Entschädigung bis 14 Tage nach unserer (vorzeitigen) Abreise bisher NICHT. Sehr schade!
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Aufenthalt im Mai 2023

Das Ferienhaus hat eine wirklich traumhafte Lage und Aussicht. Leider hat das Wetter nicht so mitgespielt, so dass wir den schönen Pool nicht nutzen konnten. Wir haben im Ferienhaus alles gefunden, was man so braucht. Das Grundstück ist sehr steil angelegt. Aber unser Hund hat schnell begriffen, dass Toben nicht so günstig ist. Alles in Allem war es sehr schön. Wir haben täglich draußen auf der Terrasse gefrühstückt (auch bei 13 Grad) da der Blick so traumhaft war.
7 nachten verbleven in mei 2023