Geheel appartement
300m from ski slopes, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 45m², Valloire
Appartement in de bergen met een sauna, vlak bij Skiresort Valloire Galibier
Fotogalerie voor 300m from ski slopes, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 45m², Valloire





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer45 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

50m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, ski locker, 37m², Valloire
50m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, ski locker, 37m², Valloire
- Zwembad
- Microgolfoven
- Woonruimte/eetruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
72538
Over deze buurt

Valloire
In de buurt
Skiresort Valloire Galibier1 min. wandelen - 0.0 km- Moulin Benjamin-skilift5 min. wandelen - 0.4 km
- Setaz-kabelbaan13 min. wandelen - 1.1 km
- Crêt de la Brive-skilift16 min. wandelen - 1.4 km
- Les Sens des Cimes17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station St. Michel-Valloire - 32 min. rijden
Restaurants
- Kôsa Krûta19 min. wandelen
- Mountain Café18 min. wandelen
- Les Gentianes19 min. wandelen
- Le Centre18 min. wandelen
- Hotel Les Melezes19 min. wandelen








