Geheel appartement

Flats Friends Tetuan 2 bedrooms

Fotogalerie voor Flats Friends Tetuan 2 bedrooms

Een meerlaags gebouw met een gele gevel, witte details en decoratieve ornamenten.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een glazen salontafel, en een eetgedeelte met witte stoelen en een tafel.
Een net opgemaakt bed met een gestreept dekbed en twee kussens, een bedlampje, en een deur naar een badkamer met een spiegel en een klein tafeltje.
Een hal met een bed, een staande lamp en een potplant.
Een moderne, minimalistische woonkamer met een grijze bank, een glazen salontafel en een flatscreen televisie aan de muur.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 278
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Flats Friends Tetuan 2 bedrooms

  • Het 2-kamer appartement Flats Friends Tetuán ligt naast de straat La Paz, een van de belangrijkste straten van het historische hart van de stad Valencia. Het is een ideale accommodatie voor families en groepen.

    Het Flats Friends Tetuan-appartement heeft een warme inrichting met bakstenen muren. Het is geschikt voor groepen van maximaal 6 personen met een tweepersoonsbed in een kamer, een stapelbed in de andere kamer en een slaapbank voor twee personen in de woonkamer. Katoenen lakens en handdoeken zijn inbegrepen in de prijs, evenals high-speed Wi-Fi (glasvezel).

    Het appartement is gelegen in de buurt van de Plaza de Tetuán in Valencia, in een rustige straat met weinig verkeer, parallel aan de straat La Paz. Het ligt op 5 minuten lopen van de kathedraal en de Calle Colón, het handelsgebied bij uitstek van de stad. Het is perfect verbonden met tal van bus- en metrolijnen en er is een supermarkt op 25 meter afstand.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Valencia, een wijk in Valencia. Catedral de Santa María de Valencia en Estadio Mestalla zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Ciudad de las Artes y las Ciencias en Bioparc Valencia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Ciudad de Valencia of Luis Puig Palace. Bekijk onze reisgids voor Valencia
Meer appartementen in Valencia
Kaart
Valencia, Valencian Community

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een koepel en gebogen ramen, omringd door bomen en lantaarns.
    Universiteit van Valencia
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een stadsgezicht in de schemering met verlichte gebouwen, een opvallende klokkentoren en een rotonde.
    Plaza de la Reina
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historische kathedraal met een grote roosvenster en een koepel.
    Catedral de Santa María de Valencia
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een historisch gebouw met een klokkentoren, versierde balkons en klassieke architectuur.
    Plaza Ayuntamiento (plein)
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en grote ramen.
    Central Market
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Colón - 4 min. wandelen
  • Station Valencia-Noord - 11 min. wandelen
  • Valencia (VLC) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Cafe BAHIA
    3 min. wandelen
  • Ostras Pedrín
    1 min. wandelen
  • Al Pomodoro
    3 min. wandelen
  • Saona
    1 min. wandelen
  • Lateral
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Flats Friends Tetuan 2 bedrooms?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Flats Friends Tetuan 2 bedrooms?

Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Flats Friends Tetuan 2 bedrooms van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 278, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Flats Friends Tetuan 2 bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Flats Friends Tetuan 2 bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Flats Friends Tetuan 2 bedrooms?

Dit appartement ligt in Centrum van Valencia, op 10 minuten wandelen van Universiteit van Valencia, Plaza Ayuntamiento (plein) en Catedral de Santa María de Valencia. Ook Central Market en Estadio Mestalla liggen op 2 km afstand. Station Colón ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Alameda is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Flats Friends Tetuan 2 bedrooms

9,4

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Empleados muy eficiente y amables

Lo bien que nos trataron. Alargamos 2 veces nuestra estancia Mantenimiento del piso
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfecto para corta y larga estancia

La ubicación es excelente. El apartamento es muy acogedor y cuenta con todo lo necesario para una estancia cómoda. La insonorización.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

El lugar donde estar si quiere visitar a valencia.

Gran piso, limpio, con todos los servicios en centro del centro historico. El aire acondicionado (la machina de la cocina no esta muy limpia y la del gran dormitorio no esta silencio). Oimos un poco los otros habitantes. Podrian dejar mapas de la ciudad para los turistas.