Hôtel Altitude ligt in Val-d'Isère in de bergen. Wintersportplaats Val-d'Isère en Wintersportplaats Tignes zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Centre Aquasportif Val d'Isère en Sportcentrum Le Lagon zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Val-d'Isère
Rue de la Face, Val-d'Isere, Savoie, 73150
In de buurt
Wintersportplaats Val-d'Isère
1 min. wandelen - 0.0 km
L'Olympique-gondel
2 min. wandelen - 0.2 km
Centre Aquasportif Val d'Isère
3 min. wandelen - 0.3 km
Solaise Express-skilift
3 min. wandelen - 0.3 km
Ecole du Ski Français de Val d'Isère
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Bourg-Saint-Maurice (QBM-Station Bourg-Saint-Maurice) - 35 min. rijden
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 167 min. rijden
Restaurants
Avenue Lodge Hotel
8 min. wandelen
Matsuhisa
5 min. wandelen
Cocorico - Après Ski
3 min. wandelen
L’etincetelle
5 min. wandelen
La Gourmandine
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Altitude
Hotel vlak bij Wintersportplaats Val-d'Isère
Bij Hôtel Altitude zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een open haard in de lobby en een bar. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, skipasservice en een skiopslagruimte. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een fitnesscentrum.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Gratis kranten, een vergaderruimte en een feestzaal
Een lift, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Altitude bieden voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en roomservice.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 90 per week)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Ski-opslag
Skipassen
Sportschool
Toegang tot skipiste
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
In de bergen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 48 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 22 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 32.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.87 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 90 per week
Toeslag voor huisdieren: EUR 22 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 32.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hôtel Altitude over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Altitude?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 22 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 90 per week.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Altitude inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Altitude uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hôtel Altitude een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hôtel Altitude?
Dit hotel in Val-d'Isère biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van L'Olympique-gondel, Solaise Express-skilift en Bellevarde Express-skilift. Wintersportplaats Val-d'Isère ligt op enkele stappen afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Altitude
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 51 van 90 beoordelingen
10 - Uitstekend
51
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 90 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 90 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 90 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 90 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ski trip
Stayed here for a week skiing location was excellent ski to door and from door to Olympique was great.breakfast was basic but did the job.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Armand
20 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 étoiles mais en mérite 4+
Grande chambre pour un Hotel d'altitude ; accueil chaleureux et excellent petit déjeuner ; départ ski aux pieds
Armand
Geverifieerd
6/10 – Matig
Tony
30 jan 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beaucoup de courant d’air dans la chambre, très cher pour un hôtel « standard »
Tony
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stuart
6 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, friendly staff, good location for skiing. Tricky to walk up to hotel with bags but not a major problem.
Stuart
4 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laurent
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a high quality hotel, with swimming pool, view on the 2 major lifts in Val d'Isere, 50m away from each of these major cabins lifts, easy to climb in the summer to the top, the service in the hotel is high, breakfast is typical french with the best French croissants ever.
Laurent
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristine
20 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful cosy hotel in perfekt location
Stayed with my mom for 8 nights. Wonderful small hotel in probably the best location in Val d’Isére. Great view from the room (south-facing) Dinner was absolutely amazing - great chef! Went out for dinner in town a few nights, but the best meals we had was in the hotel restaurant.
Attentive staff and owner.
Thank you for a wonderful vacation!
Kristine
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
1 jun 2023
Positief: Personeel en service
Hotel is a little beat up but the location is unbeatable in Val d'Isere. Staff was friendly. Parking is offsite and expensive - but it's Val d'Isere.
Daniel
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Beverly
9 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little place to stay. Staff was very friendly. Hotel had a good breakfast that was included. Wish room had a small fridge. Also accidentally booked a day earlier and when I asked to change it not 10 mins later was charged a 15€ fee, which seems wrong.
Beverly
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
James
3 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All good apart from spa being closed and the lack of hooks in the room.
James
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tor
4 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Familie vennlig Hotel. Hyggelig stemning. God service av alt personalet. Hotel er noe gammelt, men veldig sjarmerende.
Tor
7 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Renata
19 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voltaria
Localização perfeita, staff super atencioso, quarto e banheiro limpos e confortáveis, decoração gostosa. Café da manhã e jantar muito bons, sendo alguns pratos do jantar pequenos para alguém com mais fome.
Renata
7 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne
2 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Une équipe très attentionnée et un directeur très présent et très sympathique. L’hôtel est tres bien placé pour un départ et retour skis aux pieds.
Nous reviendrons avec grand plaisir.
Anne
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dru
19 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic hotel, great location with lovely staff
Right by the main lifts, easy walk to town, great views. Nico runs a great hotel at a very reasonable price and his staff are friendly and very helpful. Lovely modern chalet-chic rooms and much nicer than expected for the price. I highly recommend staying here!
Dru
4 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
20 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Outstanding food of good value at the restaurant, laid back, clean and welcoming. Perfectly located for the lifts, and 5 minute walk to the centre (much better than having to walk to the lifts but being right at the centre of the village). A small desk/dressing table and tea and coffee making in the room was all that was missing (a shame - wouldn't take much). Didn't get the confirmed parking space I'd been after, but this worked out fine as we were given a free spot in front of the hotel. Best of many stays we've had in Val d'Isère!
Paul
7 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Aleksandra
29 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The owner is hands on and on property and that helps a lot. However the hotel really needs some major TLC and renovation.
Aleksandra
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Summer Nicole S.
26 jan 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great hotel, ok bed...
The hotel was beautiful, rooms were pretty posh. No refrigerator but that’s ok in the winter you can store things outside. Beautiful deck, great front desk staff, ski lockers were nice, right by the slopes, but the bed wasn’t the best...it’s our honeymoon and the two beds pushed together doesn’t allow for cuddling. Aside from the bed the property was great!
Summer Nicole S.
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charming hotel with great ski location
We had a very pleasant stay at hotel Altitude. Staff was friendly and efficient, location is perfect for ski in/ski out and a few min walk from bars and restaurants in the heart of Val d'Isere. There is a small parking available by the entrance. Room was simple but spacious and comfortable and features a large balcony. I just wish they had a few more items for breakfast (scrambled eggs, bacon...).
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melinda
8 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ski In/Ski Out Hotel with good food
Great food and friendly staff. Hotel is close to lifts so ski in/ski out. Short walk to the town. Generous meals which where good quality and the staff was always happy to help.
Melinda
7 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome hotel. Great room with separate front entrance for wet ski equipment. Very clean and great looking rooms. Hotel is right near the main lifts. Highly recommend.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
27 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación espaciosa, servicio excelente, desayuno muy bueno. Faltaria nevera.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
6 aug 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
L’emplacent Très bien.
Chambre avec tapis c’est dépassé
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 aug 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Keine Reservierung für das Abendessen möglich, Zimmer klein mit Mängeln (keine Hotelinfo, defekte Lampen, kein Safe,...)
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cet hôtel est idéalement situé, au calme, bien loin du flot incessant des motos à l'assaut du col de l'Iseran mais à proximité des départs de randonnées et des centres d'activités. Doté d'une très belle piscine et d'une terrasse, il offre une très belle vue sur la montagne. Les chambres ont des balcons. Le petit-déjeuner et le dîner sont de très grande qualité et parmi les meilleurs rapports qualité-prix de Val d'Isère. La sélection des vins au verre est remarquable pour un prix raisonnable. Le personnel est charmant et très attentionné. En revanche, les chambres du dernier étage mériteraient d'être rafraichies et moins spartiates. Le personnel de ménage pourrait passer un peu plus de temps au nettoyage, même si cela reste bien acceptable.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
jennifer
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une chambre pour un trail
Séjour dans le cadre d’un trail. Hôtel à pied du départ et magnifique décoration
jennifer
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
28 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Très proche des pistes et accueil sympathique personnel agréable