Fast Hotel Svolvaer - Self Service Check In ligt in Vågan. Bezoek culturele hoogtepunten Lofoten Oorlogsmuseum en Het Lofoten-museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nordnorsk Kunstnersenter en Lofoten Escape & Adventures. Het Lofoten-aquarium en Lofoten Aktiv AS zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Svolvær
Sjogata 2-4, Vagan, Nordland, 8300
In de buurt
Lofoten Oorlogsmuseum
1 min. wandelen - 0.2 km
Nordnorsk Kunstnersenter
1 min. wandelen - 0.2 km
Lofoten Escape & Adventures
5 min. wandelen - 0.5 km
Lofoten Themagalerij
7 min. wandelen - 0.7 km
Sherpasti Djevelporten
2 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Svolvaer (SVJ-Helle) - 10 min. rijden
Restaurants
Brasseriet
1 min. wandelen
Duus Matverk
5 min. wandelen
Bacalao
4 min. wandelen
Fellini Pizza
4 min. wandelen
Telegrafen
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Fast Hotel Svolvaer - Self Service Check In
Hoogtepunten van de accommodatie
Fast Hotel Svolvaer - Self Service Check In heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Fast Hotel Svolvaer - Self Service Check In?
Dit hotel in Vågan ligt vlak bij Lofoten Oorlogsmuseum en Nordnorsk Kunstnersenter. Ook Lofoten Escape & Adventures en Lofoten Themagalerij liggen op 10 minuten wandelen.